سامسونگ استفاده از تراشه‌های اگزینوس را در گوشی‌های میان‌رده و پایین رده افزایش می‌دهد

سامسونگ استفاده از تراشه‌های اگزینوس را در گوشی‌های میان‌رده و پایین رده افزایش می‌دهد

کمپانی سامسونگ یکی از معدود تولیدکنندگان گوشی‌های موبایل در سطح جهان است که تراشه دستگاه‌ها را خودش می‌سازد. البته این شرکت برای بسیاری از گوشی‌های خود از تراشه‌های به‌غیر از اگزینوس نیز استفاده می‌کند. حالا با همه این تفاسیر، شنیده‌ها حاکی از آن که غول کره‌ای قصد دارد تا میزان استفاده از تراشه‌های اگزینوس را در گوشی‌های میان‌رده و پایین رده افزایش دهد تا سهم بیشتری از بازار چیپست‌ها را کسب کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از گیزمو چاینا، این شرکت در صدد است تا با عرضه گوشی‌های میان‌رده و پایین‌رده ارزان قیمت بتواند بخش عمده‌ای از بازارهای نوظهور را از آن خود کند و به همین دلیل قصد دارد تا گوشی‌های بیشتری از سری گلکسی M و A را روانه بازار کند.

سامسونگ همچنین قصد دارد تا در راستای اجرایی کردن استراتژی‌های جدید خود، میزان استفاده از تراشه‌های اگزینوس را در گوشی‌های میان‌رده و پایین‌رده افزایش دهد.

در همین راستا، این شرکت گوشی گلکسی A13 4G را با تراشه اگزینوس ۸۵۰ در بازارهای آمریکای شمالی عرضه کرده است. گفتنی است که سامسونگ گلکسی A13 5G قبلا با تراشه دایمنسیتی ۷۰۰ را در این دست از بازارها عرضه کرده بود.

سامسونگ با این کار قصد دارد تا سهم بازار تراشه‌های اگزینوس را افزایش دهد تا درآمدزایی بیشتری از این بخش را به‌دست آورد.

→ خواندن مطلب قبلی

وزیر ارتباطات: مخالف افزایش قیمت اینترنت، بدون توسعه شبکه ارتباطی هستیم

خواندن مطلب بعدی ←

اپل بر روی طراحی هوم‌پاد یکپارچه با اپل TV و دوربین فیس تایم کار می‌کند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *