نتایج یک تحقیق جدید: احتمال ابتلا به کووید-۱۹ از طریق هوا ۱۰۰۰ برابر بیشتر از سطوح است

نتایج یک تحقیق جدید: احتمال ابتلا به کووید-19 از طریق هوا 1000 برابر بیشتر از سطوح است

دانشمندان و محققان دانشگاه میشیگان ایالات متحده آمریکا در جدیدترین مطالعات خود به این نتیجه رسیدند که احتمال انتقال ویروس کرونا از طریق هوا بسیار بیشتر از سطوح مختلف است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از سایت Health Shots، مطالعه جدیدی که در مورد ویروس کرونا صورت گرفته است، احتمال ابتلا به ویروس کرونا از طریق هوا ۱۰۰۰ برابر بیشتر از سطوحی است که افراد لمس می‌کنند. در واقع خطر انتقال ویروس از طریق سطوح مختلف بسیار کم‌تر از هوای محیطی است که افراد تنفس می‌کنند.

این مطالعه دقیقا زمانی منتشر شده که سازمان جهانی بهداشت معتقد که ویروس کرونا پایان نیافته است و از کشورها و دولت‌های مختلف می‌خواهد که همچنان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

محققان دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه میشیگان نزدیک به دو سال است که در مورد یافته‌های جدید خود تحقیق می‌کند و از همین رو نمونه‌های مختلفی را زیر نظر گرفته‌اند.

گفتنی است که تحقیقات و مطالعات در مورد همه‌گیری ویروس کرونا همچنان ادامه دارد و محققان به‌تازگی دریافتند که ابتلای شدید به ویروس کرونا بیست سال مغز را پیرتر می‌کند یا به عبارتی باعث از دست رفتن ۱۰ امتیاز هوشی می‌شود.

→ خواندن مطلب قبلی

قابلیت‌های جدید واتس‌اپ منتشر شدند؛ امکان انتقال فایل‌های حجیم و تشکیل گروه‌های بزرگ

خواندن مطلب بعدی ←

بازار رمزارزها قرمز پوش شد؛ قیمت بیت‌کوین به زیر ۳۵ هزار دلار رسید

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *