استفاده همزمان از یک حساب کاربری واتس‌اپ روی دو گوشی هوشمند امکان‌پذیر شد

استفاده همزمان از یک حساب کاربری واتس‌اپ روی دو گوشی هوشمند امکان‌پذیر شد

واتس‌اپ قابلیتی را برای کاربران خود ایجاده کرده است که با استفاده از آن می‌توان از یک حساب کاربری روی دو گوشی هوشمند استفاده کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، قابلیت استفاده از یک حساب کاربری روی دو هوشمند برای کاربرانی که می‌خواهند همزمان از اکانت خود روی دو دستگاه بهره‌مند باشند، کاربردی خواهد بود. با وجود این ویژگی، کاربران این پیام‌رسان محبوب دیگر محدود به استفاده از استفاده از حساب کاربری خود تنها روی یک گوشی نیستند.

واتس‌اپ با بیان این جمله “هم‌اکنون یک حساب کاربری روی چند گوشی هوشمند”، اعلام کرد که قابلیت مذکور از چند هفته دیگر برای همه کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت. کاربرانی که می‌خواهند که حساب کاربری خود روی گوشی‌های مختلف فعال کنند، می‌بایست به بخش تنظیمات دستگاه رفته و QR کد را ایجاد کنند تا بتوانند حساب کاربری خود را به صورت همزمان روی دو یا چند گوشی هوشمند فعال کنند.

گفتنی است که این قابلیت روی سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید فعال خواهد شد. البته ناگفته نماند که حساب کاربری واتس‌اپ کاربران در دستگاه اصلی برای بیش از ۱۴ روز غیرفعال باشد، این پیام‌رسان هشدار می‌دهد که دستگاه‌های دیگر شما از سیستم خارج خواهند شد. در نهایت، پیام‌های شخصی کاربران بدون توجه به اینکه کاربران از چه دستگاهی استفاده می‌کنند، رمزگذاری شده باقی می‌مانند.

→ خواندن مطلب قبلی

تعامل اجتماعی منظم طول عمر افراد مسن را افزایش می‌دهد

خواندن مطلب بعدی ←

مرگ بر اثر انفجار گوشی هوشمند؛ قربانی یک دختر هشت ساله هندی است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *