خبر های فوری:

جمعه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۲۲:۴۷

ایلان ماسک علیه حساب‌ کاربری‌های غیر فعال در توییتر

ایلان ماسک علیه حساب‌ کاربری‌های غیر فعال در توییتر

ایلان ماسک، مالک جدید توییتر در تصمیمی جدید قصد دارد حساب کاربری‌های غیرفعال در این شبکه اجتماعی را حذف کند. بر اساس اعلام ایلان ماسک، حدود ۱.۵ میلیارد اکانت غیرفعال که سال‌ها در توییتر فعالیتی نداشته‌اند، حذف خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از گیزموچاینا، ایلان ماسک با انتشار توییتی در حساب کاربری خود اعلام کرده بیش از ۱.۵ میلیارد اکانت که سال‌ها در این شبکه اجتماعی غیرفعال بوده‌اند را حذف خواهد کرد. علاوه بر این، تمام داده‌های مرتبط با این اکانت‌ها از پایگاه‌ داده‌های توییتر از بین می‌روند تا به نوعی اثری از آن‌ها باقی نماند.

ثروتمندترین فرد جهان با بیان اینکه توییتر به زودی فضای نام ۱.۵ میلیارد حساب را آزاد می‌کند، اظهار داشت این کار را با هدف بهبود کیفیت محتوای توییتر و کاهش انتشار اطلاعات غلط و نادرست انجام می‌دهد. البته ناگفته نماند که هنوز هیچ معیاری برا اینکه چه اکانت‌هایی حذف می‌شوند، اعلام نشده است.

بسیاری از کاربران حال حاضر  توییتر از تصمیم جدید مالک جدید این شبکه اجتماعی ابراز خوشحالی کردند. آن‌ها معتقدند که این تصمیم می‌تواند در بهبود تجربه کلی کاربران موثر واقع شود. البته برخی با ابراز نگرانی از تصمیم جدید ایلان ماسک، اعلام کردند که این حرکت می‌تواند منجر به از دست رفتن دسترسی برخی از کاربران قانونی به حساب‌های خود شود.

در نهایت، هنوز مشخص نیست که این تصمیم از چه زمانی اجرایی خواهد و تا چه مدت طول خواهد کشید.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

هواوی واچ بادز با ایرباد مخفی معرفی شد

خواندن مطلب بعدی ←

مرورگر گوگل کروم به قابلیت‌های ذخیره‌سازی انرژی و حافظه مجهز می‌شود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین