خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۴:۲۲

توییتر ۴۴۰۰ کارگر قراردادی خود را اخراج می‌کند

توییتر 4400 کارگر قراردادی خود را اخراج می‌کند

موج اخراج‌های توییتر به کارگران و کارمندان قراردادی این شرکت رسیده است و بر اساس گزارش‌ها، به زودی حدود ۴۴۰۰ نفر دیگر از  این شبکه اجتماعی برکنار خواهند شد. البته پیمانکاران اعلام کردند که تا به حال گزارشی مبنی بر اخراج کارکنان قراردادی این شرکت به دست آن‌ها نرسیده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، ایلان ماسک پس از نهایی کردن خرید توییتر، حدود ۵۰ درصد از کارمندان این شبکه اجتماعی را اخراج کرد. حالا  گزارش‌های حاکی از آن است که وی می‌خواهد کارکنان قراردادی توییتر را هم به میزان قابل توجه‌های کاهش دهد.

هرچند ایلان ماسک و توییتر به این خبر واکنشی نشان نداده‌اند اما گزارش‌ها حاکی از آن است موج تعدیل نیروهای قراردادی و کارگران توییتر نیز آغاز شده است و احتمالا ۴۴۰۰ نفر از جمع این شرکت جدا خواهند شد. با انتشار این گزارش، بسیاری از کارگران و کارمندان توییتر به شدت نگران از دست دادن شغل خود هستند.

گفتنی است که پس از خرید نهایی توییتر توسط ایلان ماسک، این شبکه اجتماعی با هرج و مرج‌های زیادی دسته و پنجه نرم می‌کند و ثبات به واژه‌ای نا آشنا در این شرکت تبدیل شده است. به عنوان مثال، با اضافه شدن قابلیت تیک آبی به سرویس توییتر بلو، بسیاری از حساب جعلی به راحتی توانستند برای خود تیک آبی دریافت کنند. در همین راستا، توییتر تا فرایند ثبت نام در توییتر بلو را متوقف کرده است.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

جدیدترین گوشی تاشوی آنر ماه آینده میلادی از راه‌ می‌رسد

خواندن مطلب بعدی ←

نماینده مجلس: اکثر نمایندگان به دنبال رفع فیلتر واتس‌اپ و اینستاگرام هستند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین