خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲, ساعت ۵:۵۴

مدیر صرافی FTX راهی زندان شد

مدیر صرافی FTX راهی زندان شد

یکی از بنیان گذاران صرافی FTX به نام سم بنکمن فرید به دلیل پول شویی و کلاه برداری به حبس خانگی محکوب بوده است. اما در حال حاضر قاضی او را به زندان فرستاده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از یاهو، قاضی لوئیس ای. کاپلان پس از این که دادستان های زیادی اصرار کردند که وثیقه چند میلیاردی این متهم لغو شده و حکم بازداشت برای او صادر شود، در نهایت وثیقه های او لغو او از بازداشت خانگی به زندان منتقل شد. او درباره اتهام استفاده از وی پی ان گفته است برای تماشای بازی NFL استفاده کرده است. همچنین قاضی دادگاه گفته است که او دست کم دوبار تلاش کرده است تا شاهدان را تحت کنترل خود دربیارود.

دادستان این پرونده اعلام کرده است بنکمن فرید با ارائه نوشته های شخصی شریک اسبق خود به دادگاه سعی داشته است تا این شاهد مهم را منحل کند. شریک او کارولین الیسون در ماه دسامبر به جرم کلاهبرداری دستگیر شده و به این جرم خود نیز اعتراف کرده بود. بنکمن فرید تلاش کرده است تا با این کار نظر نهایی دادگاه را تحت تاثیر قرار دهد. 

در کل تصمیم نهایی ارائه شده توسط دادگاه علیه فرید برنامه های او را بهم ریخته شده است. در حال حاضر به سرقت میلیاردها دلار پول متهم است. الیسون رئیس شرکت FTX، نسبت به کلاهبرداری خود خود اعتراف کرده است و انتظار می رود که در ۱۰ مهر ماه که جلسه بعدی دادگاه او است علیه بنکمن فرید شهادت دهد.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

واتساپ از فناوری Passkey را وارد برنامه کاری کرد

خواندن مطلب بعدی ←

مبارزه ماسک و زاکربرگ در ایتالیا

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین