نهنگ دوره ساتوشی بعد از ۱۱ سال بیت کوین خود را جا به جا کرد

نهنگ دوره ساتوشی بعد از 11 سال بیت کوین خود را جا به جا کرد

یک نهنگ قدیمی بیت کوین که مربوط به دوره ساتوشی ناکاموتو اس، پس از ۱۱ سال بیت کوین های خود را که حدود ۳۷.۸ میلیون دلار ارزش دارد را از کیف پول خود جا به جا کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از تو دی، این نهنگ قدیمی بیت کوین کلید کیف پول خود را گم کرده بود اما حالا موفق شده است که با فروش بیت کوین های خود، آنها را جا به جا کند. در حال حاضر اخبار قطعی در این باره وجود ندارد و باید منتظر اطلاعات قوی تری در این موضوع باشیم.

لوک آنچین یکی از بزرگ ترین ردیاب های بازار کریپتو، موفق شده است که یک کیف پول قدیمی که مقدار زیادی بیت کوین را جا به جا کرده است را شناسایی کند. در حال حاضر انگار این کیف پول مدت زمان زیادی یعنی چیزی حدود ۱۱.۳ سال خاموش بوده و حالا فعال شده است. معمولا زمانی که کیف پول های قدیمی و خاموش فعال می‌شوند به این معنی است که صاحبان آن در حال فروش رمزارزهای خود هستند که این مورد می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت کریپتو در بازار داشته باشد.

آنچین گفته است که این نهنگ قدیمی حدود ۱۰۳۷.۴۲ بیت کوین به ارزش تقریبی ۳۷.۸ میلیون دلار از کیف پول خود منتقل کرده است. این کیف پول از سال ۲۰۱۲ ذخیره شده است. در آن زمان ارزش بیت کوین ۴.۹۲ بوده است و مجموع دارایی حدود ۵۱۰۸ دلار بوده است. در گذشته نیز یک کیف پول مشابه آن فعال شده بود که که صلحبان آن رمز ارزهای دیجیتال خود را به فروش رسانده اند.

→ خواندن مطلب قبلی

برنامه چت جی پی تی هفته آینده برای اندروید منتشر خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

توییتر تعداد پیام های خصوصی قابل ارسال در روز را برای کاربران عادی محدود کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *