خبر های فوری:

شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۰:۴۶

سامسونگ احراز هویت با اثر انگشت را ۲.۵ میلیارد برابر ایمن‌تر می‌کند

سامسونگ احراز هویت با اثر انگشت را 2.5 میلیارد برابر ایمن‌تر می‌کند

سامسونگ در حال کار روی ایمن‌تر کردن حسگرهای اثر انگشت‌ گوشی‌های خود است و قصد دارد این شیوه از احراز هویت را تا ۲.۵ میلیارد برابر ایمن‌تر کند. بر اساس گزارش‌ها، سامسونگ می‌خواهد حسگرهای بزرگتری را برای گوشی‌های خود فراهم کند تا امکان شناسایی هم‌زمان چند اثر انگشت با هم فراهم شود.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از سام موبایل، با بزرگ‌تر شدن حسگر گوشی‌های سامسونگ، کاربران برای ورود باید سه انگشت خود را روی حسگر قرار دهند. با این کار  ضریب امنیتی ورود به گوشی تا ۲.۵ میلیارد برابر افزایش پیدا می‌کند. خبر ایمن‌تر کردن فرایند احراز هویت با اثر انگشت گوشی‌های سامسونگ توسط دیتر می، مدیرعامل ISORG به رسانه‌ها اعلام شد. به گفته وی، این فناوری به احتمال بسیار زیاد روی نسل جدید نمایشگرهای OLED قرار خواهد گرفت.

سامسونگ می‌گوید که فناوری مذکور با نام All-in-One Sensing در پنل‌های نسل دوم اولد ارائه خواهد شد. این نسل از پنل‌ها به گونه‌ای طراحی خواهند شد که بتوانند سه اثر انگشت را به طور همزمان شناسایی کنند.

به گفته مدیرعامل ISORG، سامسونگ به احتمال بسیار زیاد پنل‌های نسل دوم OLED خود را تا سال ۲۰۲۵ به بازار عرضه خواهد کرد. وی همچنین معتقد است که غول کره‌ای به اولین شرکتی تبدیل می‌شود که از این قابلیت برای گوشی‌های خود استفاده خواهد کرد.

دیتر می می‌گوید اگرچه تا زمان عرضه فناوری سامسونگ هنوز چند سالی فاصله داریم، ولی حسگر چندانگشتی ISORG آماده است و احتمالاً همان قطعات و فناوری‌هایی را دارد که سامسونگ در OLED 2.0 از آن‌ها استفاده خواهد کرد.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

شیائومی به زودی از سری پوکو X5 رونمایی خواهد کرد

خواندن مطلب بعدی ←

اولین نمایشگر گیمینگ جهان با نرخ نوسازی ۶۰۰ هرتز معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین