رکوردشکنی سامسونگ در شبکه ۵G ؛ دستیابی به حداکثر سرعت دانلود ۲.۷  گیگابیت بر ثانیه

رکوردشکنی سامسونگ در شبکه 5G ؛ دستیبای به حداکثر سرعت دانلود 2.7  گیگابیت بر ثانیه

سامسونگ، غول فناوری کره جنوبی با دستیبای به سرعت دانلود ۲.۷ گیگابیت بر ثانیه در فاصله ۱۰ کیلومتری، به رکورد جدیدی از دانلود در  شبکه ۵G دست پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، سامسونگ در آزمایش‌های میدانی خود موفق شد که به میانگین سرعت دنلود ۱.۷۵ گیگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود ۶۱.۵ مگابیت بر ثانیه دست پیدا کند. همچنین  این شرکت حداکثر سرعت دانلودی که در نسل پنجم شبکه همراه توانست به ثبت برساند، ۲.۷ گیگابیت بر ثانیه بود که در فاصله ۱۰ کیلومتری حاصل شد. غول فناوری کره جنوبی این پروژه را با مشارکت شرکت استرالیایی NBN و با بودجه ۷۵۰ میلیون دلاری انجام داد.

کمپانی NBN پس از انجام این آزمایش میدانی موفق، اعلام کرد که برای بهبود و پیشرفت شبکه mmWave 5G در استرالیا از پیشرفت‌های نرم‌افزاری و فناوری سامسونگ استفاده خواهد کرد.

بر اساس گفته‌های سامسونگ، دستاورد جدید این شرکت در موضوع دستیابی به سرعت بالا دانلود و آپلود در نسل پنجم شبکه همراه برای مناطق شهری و همچنین پوشش گسترده مناطق دورافتاده مناسب خواهد بود. این کمپانی همچنین تاکید کرد با وجود فناوری مذکور، شکاف ارتباطی بین شهرها و مناطق روستایی نیز کاهش پیدا می‌کند.

→ خواندن مطلب قبلی

ایلان ماسک با جعل هویت در توییتر مقابله می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

اینستاگرام به زودی برنامه زمان‌بندی پست‌ها را برای کسب و کارها عرضه می‌کند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *