شماره‌های ایرانی از لیست پشتیبانی توییتر حذف شدند

شماره‌های ایرانی از لیست پشتیبانی توییتر حذف شدند

توییتر با رهبری مدیرعامل جدیدش یعنی ایلان ماسک محدودیت‌های جدیدی را علیه کاربران ساکن در ایران اعمال و شماره‌های ایران را از لیست پشتیبانی خود حذف کرده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، با حذف شدن شماره تلفن‌های ایران از لیست پشتیبانی توییتر، کاربران ساکن در ایران و با پیش شماره ۹۸+ دیگر قادر به دریافت پیامک کد ورود نیستند و افراد دیگر نمی‌توانند احراز هویت دو مرحله‌ای خود را فعال کنند.

کاربران برای فعال کردن احراز هویت دو مرحله‌ای یا بازیابی رمزعبور خود از توییتر، تنها باید شماره تلفن خود را وارد می‌کردند و این پلتفرم پیامکی که شامل یک کد بود را برای آن‌ها ارسال می‌کرد. حالا این قابلیت برای کاربران ایرانی دیگر دسترس نیست و افراد هنگام وارد کردن شماره تلفن خود با  پیغام زیر مواجه می‌شوند.

ما نمی‌توانیم به این شماره پیامک بفرستیم چون اپراتور پشتیبانی نمی‌شود.

هنوز دلیل این کار  از سوی توییتر مشخص نشده است و معلوم نیست این محدودیت‌ها به صورت موقت یا دائمی اعمال شده است. اما در مجموع، شبکه اجتماعی محبوب توییتر دیگر هیچ گونه کدی را به شماره‌های ایران ارسال نمی‌کند.

البته ناگفته نماند این مشکل یک بار دیگر و در سال ۹۸ برای کاربران ایرانی توییتر به وجود آمده بود که البته این اختلال پس از چند ساعت برطرف شد.

→ خواندن مطلب قبلی

اینستاگرام ابزار جدیدی را برای بازیابی حساب‌های هک شده معرفی کرد

خواندن مطلب بعدی ←

گوشی ریلمی ۱۰S با دوربین دوگانه و تراشه دایمنسیتی ۸۱۰ معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *