خبر های فوری:

شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۱:۵۰

ثبت نام نمایشگاه الکامپ از فردا آغاز می شود

پس از تعویق چند باره نمایشگاه الکامپ، این نمایشگاه بالاخره از تاریخ ۴ تا ۷ تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد. ثبت نام الکامپ نیز از فردا، ۹ اردیبهشت ماه آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از نظام صنفی رایانه ای استان تهران، ثبت نام بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر به صورت رسمی از فردا آغاز می شود. این نمایشگاه از ۴ تا ۷ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود.

متقاضیان که می خواهند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند، از فردا با مراجعه به ادرس اینترنتی iran-elecomp.com می توانند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

به گفته ستاد برگزاری بیست و ششمین دوره الکامپ، افراد و متقاضیان فضای کمتر از ۸۰ متر پس از م ثبت نام، تأیید مدارک و پس جانمایی غرفه توسط ستاد برگزاری در سایت الکامپ، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه‌های مرتبط، ثبت‌نام خود را قطعی کنند.

همچنین، متقاضیانی که به دنبال فضای نمایشگاه بالای ۸۰ متر هستند،  به ترتیب اولویت زمانی ثبت‌نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از تعیین فضای غرفه، ۴۸ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی کنند.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

تبلت آنر پد V8 با تراشه دایمنسیتی ۸۰۲۰ معرفی شد

خواندن مطلب بعدی ←

یوتیوب موزیک هم‌اکنون از پادکست‌ها پشتیبانی می‌کند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین