خرید توییتر توسط ایلان ماسک تا روز جمعه نهایی می‌شود

خرید توییتر توسط ایلان ماسک تا روز جمعه نهایی می‌شود

پس از کشمکش‌ها و فراز و نشیب‌های فراوان، بالاخره خرید توییتر توسط ایلان ماسک تا روز جمعه، ۲۸ اکتبر (۶ آبان ماه) نهایی می‌شود. این قرارداد در حالی نهایی می‌شود که کارکنان توییتر با انتشار نامه‌ای سرگشاده در مورد سیاست‌های ایلان ماسک به هیئت مدیره هشدار دادند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از بلومبرگ، افراد آگاه و مطلع در مورد قرار خرید توییتر توسط ثروتمندترین فرد دنیا به بانکداران اعلام کرد که قرارداد نهایی این پلتفرم اجتماعی تا روز جمعه نهایی می‌شود و توییتر با رهبر جدیدش اداره خواهد شد بانک‌ها به منظور تسهیل نمودن فرایند خرید شبکه اجتماعی مذکور توسط ایلان ماسک، حدودا ۱۳ میلیارد دلار وام به وی پرداخت می‌کنند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، قراردادهای لازم توسط بانکدارانی که قرار است وامی کلان را در اختیار ثروتمندترین فرد دنیا قرار دهند، نهایی شده است و اسناد در مراحل امضای نهایی به سر می‌برند.

گفتنی است که وام‌دهندگان وال استریت به رهبری مورگان استنلی در هفته‌های اخیر خود را برای تامین وام موردنیاز ایلان ماسک آماده می‌کردند. حالا گزارش‌‌ها حاکی از آن است که فرایندهای آماده‌سازی بودجه موردنیاز توسط بانک‌ها به مراحل نهایی خود رسیده است و احتمالا ۱۳ میلیارد دلار در اختیار ضامن قرار می‌گیرد و سپس به ایلان ماسک پرداخت می‌شود.

نهایی کردن خرید توییتر توسط ماسک در حالی به مراحل پایانی خود نزدیک می‌شود که ثروتمندترین فرد دنیا تا همین چند وقت پیش در تلاش بود تا این قرارداد را فسخ کند. در هر صورت باید منتظر ماند و دید که آیا معامله و خرید توییتر توسط ایلان ماسک به سرانجام می‌رسد یا خیر.

→ خواندن مطلب قبلی

گوشی‌های آیفون به پورت USB-C مجهز می‌شوند

خواندن مطلب بعدی ←

هدفون جدید شیائومی صدا‌ را از طریق استخوان‌ها انتقال می‌دهد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *