خبر های فوری:

دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۴:۵۰

قیمت بیت کوین به بیش از ۳۰ هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین به بیش از 30 هزار دلار رسید

بیت کوین که از آن به عنوان پادشاه رمزارزها نام برده می‌شود، در سیر صعودی قرار  گرفته و ارزش آن هر لحظه رو به افزایش است. قیمت بیت کوین برای اولین بار از ژوئن ۲۰۲۲ از مرز ۳۰ هزار دلار فراتر رفته است

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، سیر صعودی افزایش ناگهانی قیمت هر بیت کوین از ۹ آپریل سال جاری میلادی (۲۰ فروردین ۱۴۰۲) آغاز شد. در طی دو روز گذشته، ارزش این ارز دیجیتال با افزایش ۳ هزار دلاری هم‌اکنون ۳۰,۰۶۴ دلار خرید و فروش می‌شود. البته ناگفته نماند که رشد بیت کوین در یک ماه گذشته چشمگیر بوده  و قیمت این ارز دیجیتال نزدیک به ۴۶ درصد افزایش یافته است.

ارزش بیت کوین در حالی افزایش پیدا کرده است که قیمت این رمز ارز محبوب همچنان با بالاترین رکورد خود فاصله معناداری دارد. قیمت بیت کوین در نوامبر ۲۰۲۱ از مرز ۶۰ هزار دلار فراتر رفته بود.

با افزایش قیمت بیت کوین، بازار رمزارزها در سیر صعودی قرار دارند و ارزش سایر ارزهای دیجیتال نیز رو به افزایش است. به عنوان مثال، قیمت اتریوم، دومین ارز دیجیتال محبوب جهان نیز به ۱۹۳۰ دلار نیز رسید.

با افزایش قیمت بیت کوین و سایر رمزارزها، این گونه به نظر می‌رسد که روزهای سیاه ارزهای دیجیتال به اتمام رسیده است و به گفته کارشناسان احتمالا شاهد روند رو به رشد این بازار خواهیم بود.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

خرید و فروش موبایل‌های رجیستر نشده تخلف است

خواندن مطلب بعدی ←

غول چینی از رقیب ChatGPT رونمایی کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین