خبر های فوری:

شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۱:۵۸

وزیر ارتباطات: از فعالیت پلتفرم‌هایی که به قواعد خودشان پایند باشند، استقبال می‌کنیم

وزیر ارتباطات: از فعالیت پلتفرم‌هایی که قواعد خودشان پایند باشند، استقبال می‌کنیم

عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه هیئت دولت اعلام کرد از هر پلتفرمی که حداقل به قواعد و قوانین خودشان پایبند باشند، استقبال می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، عیسی زارع‌پور در جمع خبرنگاران در مورد رفع فیلتر دو پلتفرم اینستاگرام و واتساپ اظهار داشت که شرط رفع فیلتر بودن هر پلتفرم خارجی، پایبندی به قواعد و قوانین خودشان است. وزیر ارتباطات همچنین اعلام کرد که راستای موضوع مذکور، مرکز ملی فضای مجازی با شرکت متا یک مکاتبه‌ای داشته است. زارع‌پور تاکید داشت هر پلتفرمی که قواعد جمهوری اسلامی ایران را بپذیرید  یا حداقل به قوانین خودشان پایبند باشند، حتما از آن‌ها استقبال می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: تمام زیرساخت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پای کار پیام‌رسان‌ها آمده تا بتوانند خدمات باکیفیتی را به مردم ارائه کنند.

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، روزانه چند میلیون تماس صوتی و تصویری از طریق پیام‌رسان‌های داخلی برقرار می‌شود که هر روز نیز بر کیفیت آن‌ها افزوده می‌شود. بر اساس گفته‌های زارع‌پور، در حال حاضر چهار تا پنج پیام‌رسان داخلی از قابلیت ارتباط صوتی و تصویری بهره می‌برند

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

بازگشت بنیانگذاران اینستاگرام با یک اپلیکیشن‌ جدید

خواندن مطلب بعدی ←

تاریخ رونمایی از گوشی ریلمی GT Neo 5 فاش شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین