خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲, ساعت ۱۳:۴۵

پلی پل استیبل کوین جدیدی با پشتوانه دلار در آمریکا عرضه می شود

پی پل که بزرگ ترین غول پرداخت محسوب می شود، استبیل کوین را با همکاری شرکت پکسوس با پشتوانه دلار عرضه می کند.  به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ...، پی پل در حال عرضه استبیل کوین است و با این رویکرد می‌تواند به اولین شرکت بزرگ فناوری مالی تبدیل شود که ارزهای دیجیتال را برای پرداخت و نقل انتقال مورد پذیرش قرار می دهد. توکن قرار است با نام های جدید PayPal USD و نماد PYUSD قرار است به مرور زمان در اختیار مشتریان حاضر در آمریکا قرار گرفته و بتواند به تدریج وارد انواع بازارهای مالی در جهان شود. توکن جدید پی پل که مبتنی بر اتریوم است خیلی زود قرار است در درسترس کاربران قرار بگیرد. در حال حاضر این اولین بار است که یک کمپانی مالی بزرگ قرار است استیبل کوین خود را منتشر کند. در حال حاضر کاربران می تواند PYUSD را بین پی پل و کیف پول خارجی خود خود که دارای پشتیبانی است انتقال دهند. با این انتقال آنها می تواند کالا و خدمات مورد نظر خود را خریداری کرده و هر یک از رمزارزهایی که توسط این شرکت پشتیبانی می شود را به PYUSD تبدیل کند. پی پل که بزرگ ترین غول پرداخت محسوب می شود، استبیل کوین را با همکاری شرکت پکسوس با پشتوانه دلار عرضه می کند. 

پی پل که بزرگ ترین غول پرداخت محسوب می شود، استبیل کوین را با همکاری شرکت پکسوس با پشتوانه دلار عرضه می کند. این شرکت با این کار به بزرگ ترین شرکت مالی تبدیل خواهد شد که توناسته است استیبل کوین را عرضه کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از پی پل نیوز روم، پی پل در حال عرضه استبیل کوین است و با این رویکرد می‌تواند به اولین شرکت بزرگ فناوری مالی تبدیل شود که ارزهای دیجیتال را برای پرداخت و نقل انتقال مورد پذیرش قرار می دهد.

توکن قرار است با نام های جدید PayPal USD و نماد PYUSD قرار است به مرور زمان در اختیار مشتریان حاضر در آمریکا قرار گرفته و به تدریج وارد انواع بازارهای مالی در جهان خواهد شد. توکن جدید پی پل که مبتنی بر اتریوم است خیلی زود قرار است در دسترس کاربران قرار بگیرد. در حال حاضر این اولین بار است که یک کمپانی مالی بزرگ قرار است استیبل کوین خود را منتشر کند.

در حال حاضر کاربران می تواند PYUSD را بین پی پل و کیف پول خارجی خود خود که دارای پشتیبانی است انتقال دهند. با این انتقال آنها می تواند کالا و خدمات مورد نظر خود را خریداری کرده و هر یک از رمزارزهایی که توسط این شرکت پشتیبانی می شود را به PYUSD تبدیل کند.

تا به حال شرکت های زیادی در جهان سعی داشتند تا استیبل کوین را راه انداری کند، برای مثال شرکت هایی مانند متا و فیسبوک قصد داشتند که در سال های گذشته استیبل کوین به نام لیبرا را راه اندازی کنند به دلیل سیایت های سرمایه گذاری، متوقف شده است. در حال حاضر این رمز ارز را می توانید با دلار تهیه کرده و با سایر رمزارزهای موجود در شبکه پی پل مانند اتر، لایت، بیت کوین و…مبادله کنید.

عبداللهی

→ خواندن مطلب قبلی

استفاده از پورت USB-C قرار است از سال ۲۰۲۵ توسط عربستان اجباری شود

خواندن مطلب بعدی ←

محاکمه گوگل به دلیل شکایت ۵ میلیارد دلاری کاربران

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین