خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۳:۱۸

ایلان ماسک درباره کناره‌ گیری خود از توییتر نظرسنجی برگزار کرد

ایلان ماسک درباره کناره‌ گیری خود از توییتر نظرسنجی برگزار کرد

هنوز عمر مدیریتی ایلان ماسک بر توییتر به سه ماه نمی‌رسد که وی در حساب شخصی خود نظرسنجی مبنی بر اینکه در توییتر بماند یا از سمت خود کناره‌گیری کند، برگزار کرده است. در واقعی وی از دنبال کنندگان خود خواسته که نظر خود در مورد اینکه او در توییتر به کار خود ادامه دهد یا خیر، بیان کنند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از رویترز، از زمان مدیریت ایلان ماسک بر توییتر، این شبکه اجتماعی با مشکلات و چالش‌های مختلفی مواجه بوده است و از این رو بسیاری از کاربران از جمله افراد مشهور تصمیم به ترک این شبکه اجتماعی گرفتند. حالا دومین فرد ثروتمند جهان در حساب شخصی خود نظرسنجی جدیدی مبنی بر ادامه ریاست خود در این شبکه اجتماعی  برگزار کرده است.

ماسک در ابتدا یک توییت منتشر و اعلام کرد که از این پس در مورد تمامی سیاست‌های اصلی توییتر نظرسنجی برگزار می‌کند. وی همچنین بخاطر تغییرات قبلی عذرخواهی کرده است. او سپس اولین نظرسنجی خود بر سر ادامه مدیریت خود در این شبکه اجتماعی را برگزار کرد.

ایلان ماسک با طرح این پرسش که از مدیریت توییتر کنار گذاشته شود یا خیر، اولین نظرخواهی خود را برگزار کرد. در حال حاضر بیش از ۱۱ میلیون نفر در این نظرسنجی شرکت کردند که حدود ۵۷ درصد موافق کنارگیری ماسک از مدیریت توییتر هستند. او همچنین اعلام کرده که نتیجه این نظرسنجی را خواهد پذیرفت و از آن پیروی می‌کند

در هر صورت باید منتظر و ماند دید نتیجه نهایی این نظرسنجی که چند ساعت دیگر به پایان می‌رسد چه خواهد شد و آیا ایلان ماسک از مدیریت این شرکت کناره‌گیری خواهد کرد یا خیر.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

وزارت ارتباطات برای تولید سیستم عامل بومی تلفن همراه فراخوان داد

خواندن مطلب بعدی ←

گوشی نوبیا زد ۵۰ (Nubia Z50) با تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین