تعمیرپذیرترین گوشی بازار متعلق به موتورولا است

تعمیرپذیرترین گوشی بازار متعلق به موتورولا است

اخیرا الکترونیکس هاب تحققیقی را پیرامون گوشی‌های بازار انجام داده است که نتایج آن جالب توجه است. بر اساس این تحقیق، تعمیرپذیرترین گوشی بازار متعلق به اسمارت‌فون G7 موتورولا است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از گیزموچاینا، الکترونیکس هابس با جمع اوری اطلاعات و داده‌ها از iFixit، بر اساس چند فاکتور از جمله میانگین زمان، سطح دشواری و دستورالعمل‌هایی راهنمای تعمیر، گوشی‌ها را طبق راحت بودن در تعمیر شدن رتبه‌بندی کرده است.

طبق لیست ارائه شده از الکترونیکس هاب،  میانگین مدت زمان برای تعمیر گوشی موتورولا مدل موتو جی ۷ فقط ۲۵ دقیقه است. از طرفی دیگر، تعمیرکاران برای تعمیر گوشی گلکسی A40 فقط به ۳۲ دقیقه زمان نیاز دارند. همچنین ۴۲.۹ درصد از تعمیرهای گوشی گلکسی A40 آسان اعلام شده است.

در این آمار همچنین آمده است که تعمیرهای گلکسی S22 اولترا، پرچمدار سامسونگ ۳۳.۳ درصد آسان است و مدت زمان لازم برای انجام این کار، ۴۸.۱ دقیقه اعلام شده است.

پیکسل ۷ گوگل کمترین امتیاز تعمیرپذیری سال ۲۰۲۲ را با میانگین زمان ۶۰٫۳ دقیقه به‌ خود اختصاص داد. مدت زمان میانگین برای تعمیر گلکسی نوت ۱۰ نیز ۵۸٫۴ دقیقه است و دستورالعمل‌های رفع مشکلات آن به‌عنوان «سخت» برچسب‌گذاری شد

→ خواندن مطلب قبلی

ایلان ماسک اعلام کرد: اکانت‌های غیر فعال توییتر حذف خواهند شد

خواندن مطلب بعدی ←

چین درحال جست‌وجو راهی برای جلو زدن از چت ChatGPT

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *