خبر های فوری:

دوشنبه, ۳ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۷:۵۰

دورکاری کارمندان متا لغو می‌شود

دورکاری کارمندان متا لغو می‌شود

شرکت “متا” از کارمندان خود درخواست کرد که از تاریخ ۱۴ شهریورماه (معادل ۵ سپتامبر) حداقل سه روز در هفته حضوری در دفتر حاضر شوند. با این حال، برخی کارمندان که فعالیت آنها به صورت دورکاری تعیین شده است، نیازی به تغییر وضعیت ندارند و می‌توانند به صورت دورکاری فعالیت خود را ادامه دهند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، درخواست بازگشت به فعالیت حضوری در شرکت‌ها در دوران پساکرونا شروع شده است. بسیاری از شرکت‌ها از کارمندان خود خواسته‌اند که مجدداً به دفتر بازگردند. در همین راستا، “متا” نیز اعلام کرده است که کارمندانی که می‌خواهند در این شرکت به فعالیت خود ادامه دهند، باید از تاریخ مشخص شده حداقل سه روز در هفته به صورت حضوری به دفتر مراجعه کنند.

بعضی از کارمندان “متا” قبل از دوران کرونا به صورت حضوری در دفتر شرکت فعالیت می‌کردند، اما پس از شیوع کرونا به صورت غیرحضوری فعالیت خود را ادامه دادند. در حال حاضر، شرکت‌های مختلف در دوران پساکرونا از کارمندان خود خواسته‌اند که مجدداً به دفاتر کاری بازگردند و “متا” نیز از کارمندان خود می‌خواهد حداقل سه روز در هفته در دفتر حضور داشته باشند.

البته کارمندانی که قرارداد کاری فریلنسری (دورکاری) دارند، نیازی به بازگشت به دفاتر کاری ندارند و می‌توانند به صورت دورکاری فعالیت خود را ادامه دهند. اما کارمندانی که قبل از دورکاری در دفتر شرکت حضور داشتند، باید به دفاتر بازگردند و حداقل سه روز در هفته به صورت حضوری در فعالیت خود ادامه دهند.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

کوالکام تاریخ رونمایی از تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۳ را اعلام کرد

خواندن مطلب بعدی ←

پوستی با قابلیت ترمیم برای ربات ها اختراع شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین