خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۳:۳۵

توییتر به زودی امکان اشتراک‌گذاری توییت‌های طولانی را فراهم می‌کند

توییتر به زودی امکان اشتراک‌گذاری توییت‌های طولانی را فراهم می‌کند

ایلان ماسک، مالک جدید توییتر اعلام کرد که به زودی امکان به اشتراک گذاشتن توییت‌های طولانی در این شبکه اجتماعی را برای کاربران فراهم خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، ایلان ماسک در روز شنبه (۲۶ اکتبر ۲۰۲۲) به کاربران توییتر قول داد که امکان به اشتراک گذاشتن توییت‌های طولانی در این شبکه اجتماعی را به زودی فراهم خواهد کرد. البته وی به زمان دقیق ارائه این ویژگی هیچ اشاره‌ای نکرده است.

افزون بر این، مالک جدید توییتر اعلام کرد که قصد دارد روی بهبود عملکرد جستجوی این پلتفرم کار کرده و ابزارهای جدید را برای کسب درآمد ایجاد کند. وی همچنین نسبت به شیوه فعلی جستجو در این پلتفرم انتقاد کرد و با طعنه گفت: جستجو در توییتر من را به یاد Infoseek در سال ۱۹۹۸ می‌اندازد.

البته اظهارات جدید ایلان ماسک با واکنش بن کالینز، خبرنگار NBC News همراه بود. وی با بیان اینکه توییتر پیش از  ایلان ماسک در حال آزمایش قابلیت اشتراک‌گذاری توییت‌های طولانی بوده است، گفت:

ایلان ماسک برای یک تعداد از کارهایی که کارمندان این شبکه اجتماعی قبل از اخراج آن‌ها را انجام داده بودند، اعتبار می‌گیرد.

با این حال، یاد منتظر ماند و دید که ایلان ماسک چه قابلیتی‌ها را به این شبکه اجتماعی اضافه می‌کند و در خصوص سیاست‌های جدید چه تصمیماتی اتخاذ می‌کند.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

قابلیت Dropship سامسونگ برای اشترک‌گذاری آسان‌تر فایل‌ها منتشر شد

خواندن مطلب بعدی ←

جو بایدن توییتر را به دروغ پراکنی در سراسر جهان متهم کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین