خبر های فوری:

دوشنبه, ۳ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۵:۴۹

لیندا یاکارینو رسما به عنوان مدیر عامل توییتر اعلام شد

لیندا یاکارینو رسما به عنوان مدیر عامل توییتر اعلام شد

همان طور که در خبرهای قبلی نیز اعلام شده بود، لیندا یاکارینو که به عنوان مدیر عامل جدید توییتر انتخاب شده بود، چندی پیش رسما جانشین ایلان ماسک شد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، چندین هفته پیش ایلان ماسک خانم یاکارینو را به عنوان جانشین جدید خود معرفی کرد. در واقع طی بیانیه ای اعلام شده بود که قرار است ۶ هفته بعد خانم یاکارینو به عنوان مدیر عامل جدید خود انتخاب کند اما در حال حاضر این جانشینی خیلی زودتر از موعد اتفاق افتاده است.

یاکارینو در یک توییت آغاز کار رسمی خود را اعلام کرد. این توییت به این صورت نوشته شده بود:

بالاخره اتفاق افتاد – اولین روز [کاری] ثبت شد. گوش به‌زنگ باشید…

از وظایفی که برای یاکارینو در نظر گرفته شده است می‌توان به احیای روابط توییتر با شرکت‌های تبلیغاتی اشاره کرد. در واقع کمپانی‌های بزرگی که در تبلیغات نقش دارند مانند شرکت GroupM، پس از خریداری توییتر توسط ایلان ماسک، خرید تبلیغات از این پلتفرم را محدود کردند و آن را امری پرخطر دانستند. اما با جانشینی یاکارینو به جای ایلان ماسک این شرکت این دیدگاه را کنار گذاشته است.

یاکارینو قبلا در سمت NBCUniversal به این شرکت کمک کرد تا بتوانند کسب و کار فروش خود را ارتقاء دهند و در سال ۲۰۲۰ راه اندازی پلتفرم استریم متشکل از تبلیغات کمک کرد. با این حال یاکارینو با تمام سابقه کاری درخشانی که دارد باید با چالش های بزرگی مانند خروج مدیران ارشد از توییتر، دست و پنجه نرم کند.

عبداللهی

→ خواندن مطلب قبلی

تشخیص سریع ۵۰ نوع سرطان با یک آزمایش خون ساده

خواندن مطلب بعدی ←

مک پرو ۲۰۲۳ با تراشه M2 Ultra اپل معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین