خبر های فوری:

پنجشنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۲:۰۲

ال جی از ایرباد Breeze برای بهبود کیفیت خواب رونمایی کرد

ال جی از ایرباد Breeze برای بهبود کیفیت خواب رونمایی کرد

کمپانی ال جی که حدود دو ماه پیش یک نمایشگر با قابلیت کش آمدن را معرفی کرده بود، به تازگی از یک گجت جدید و جذاب رونمایی کرد. محصول جدید ال جی ایرباد Breeze نام دارد و به منظور بهبود کیفیت خواب افراد معرفی شده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از گیزموچاینا، ایرباد Breeze ال جی یک نوع سیستم برای بهبود کیفیت خواب افراد است. این دستگاه که توسط کمپانی LG به فروش می‌رسد، توسط SleepWave Company توسعه یافته است. این ایرباد به گونه‌ای طراحی شده است که کاربران بدون هیچ مشکلی در هنگام خواب می‌توانند از آن استفاده کنند.

این سیستم می‌تواند امواج مغزی کاربران را شناسایی و صداهای که برای خوابیدن او مناسب است، پخش کند و کیفیت خواب را بهبود ببخشد. افزون بر پخش صداهای متناسب با امواج مغزی و صداهای طبیعت، این ایربادز از قابلیت پخش موسیقی و ویدیوهای یوتیوب نیز بهره می‌برد.

گفتنی است که ایرباد Breeze می‌تواند اطلاعات خواب کاربران را تجزیه و تحلیل کند و برای داشتن خواب بهتر، توصیه‌های به وی ارائه می‌کند. علاوه بر این، سیستم مذکور می‌تواند زمان‌های خواب و بیداری کاربر و ژست‌های بدن در هنگام خواب را ثبت کند.

گجت جذاب و جدید ال جی با رصد لحظه‌ای امواج مغزی در هنگام خواب کاربر، به درستی می‌تواند وضعیت هیپنوتیزم و RAM را تشخیص دهد. این دستگاه همچنین می‌تواند وضعیت خواب سبک و سنگین را تشخیص داده و با ارائه توصیه‌ها کاربردی، به بهبود خواب کاربر کمک کند.

به طور کلی می‌توان گفت که این گجت جذاب به منظور افزایش کیفیت خواب با استفاده از صداهای متناسب با امواج مغزی توسعه یافته است.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

ظرفیت حافظه داخلی و رم گوشی‌های گلکسی S23 فاش شدند

خواندن مطلب بعدی ←

گوشی اقتصادی پوکو سی ۵۰ (Poco C50) معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین