خبر های فوری:

چهارشنبه, ۹ اسفند ۱۴۰۲, ساعت ۱۰:۵۷

معاون سازمان سنجش: اینترنت در ساعات برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۲ قطع می‌شود

معاون سازمان سنجش: اینترنت در ساعات برگزاری کنکور سراسری 1402 قطع می‌شود

حسین مروتی، معاون امور آزمون‌های سنجش در یک برنامه تلویزیونی از قطع سراسری اینترنت در ساعات برگزاری کنکور ۱۴۰۲ خبر دارد. طبق اظهارات این مقام مسئول، اینترنت سراسری کشور در روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه قطع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، مروتی با حضور در برنامه صبح بخیر ایران اعلام کرد که اینترنت کل کشور در روزهای برگزاری آزمون سراسری قطع خواهد شد. به گفته وی، در زمان برگزاری کنکور سراسری در سال گذشته، اینترنت به صورت نقطه‌ای قطع شده بود اما برخی از شرکت‌کنندگان توانسته‌ بودند به یک آنتن دیگر متصل شوند.

وی با بیان اینکه که شرکت‌کنندگان می‌توانند به یک آنتن دورتر از محل برگزاری آزمون‌ها وصل شوند، گفت: ما قصد داریم در زمان برگزاری کنکور در کل کشور اینترنت را قطع کنیم.

به گفته مروتی مسئولیت فنی این کار بر عهده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است. معاون در پاسخ به این پرسش که قطع اینترنت کل کشور در زمان برگزاری کنکور منطقی به نظر نمی‌رسد، گفت: برای چند ساعت می‌ارزد که اینترنت به صورت سراسری قطع شود، چراکه سرنوشت داوطلبان در آن ساعت‌ها رقم می‌خورد.

گفتنی است که کنکور سال ۱۴۰۲ در دو مرحله برگزار می‌شود. مرحله اول در ۲۹ و ۳۰ دی ماه سال جاری و مرحله دوم در تاریخ ۱۵ و ۱۶ تیرماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

نویسنده صنایع مدرن

→ خواندن مطلب قبلی

دل از یک مانیتور سریع با نرخ نوسازی ۵۰۰ هرتز رونمایی کرد

خواندن مطلب بعدی ←

وزیر علوم خبر قطع سراسری اینترنت کشور در زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۲ را تکذیب کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین