اینستاگرام ابزار زمان‌بندی پست‌ها و ویدیوهای Reels را آزمایش می‌کند

از بین گزینه های قالب پیشنهادی هم من نظرم روی این قالب هست جناب برتینا

اینستاگرام که در آخرین بروزرسانی خود ویژگی انتشار بدون وقفه استوری‌ها تا حداکثر زمان ۶۰ ثانیه را فراهم کرده بود، به زودی مراحل آزمایشی یک قابلیت دیگر را آغاز می‌کند. ویژگی جدید این شبکه اجتماعی به کاربران اجازه می‌دهد تا برای پست‌ها و ویدیوهای Reels یک برنامه زمان‌بندی ایجاد کنند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از تک کرانچ، پلتفرم اینستاگرام به منظور ایجاد یک برنامه‌ زمانبدی برای انتشار پست‌ها و ویدیوهای Reels، ابزار جدیدی را آزمایش می‌کند. اینستاگرام هرچند با انتشار بیانیه‌ای از آزمایش قابلیت زمانبدی پست‌ها توسط کاربران خبر داده اما به زمان انتشار رسمی آن هیچ اشاره‌ای نکرده است.

البته تصاویری از ویژگی زمان‌بندی پست‌ها فاش شده است که به نظر می‌رسد این قابلیت در بخش تنظیمات ایجاد پست  با عنوان Schedule this Post در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. افراد در این بخش می‌توانند زمان و تاریخ انتشار را انتخاب کنند.

Hidden Word  محتوای مضر را از بخش نظرات سازندگان فیلتر می‌کند. این ویژگی کاملا موفق بوده و تا ۴۰ درصد نظرات منفی را فیلتر می‌کند. اکنون در به‌روزرسانی جدید، این ویژگی به‌طور خودکار فعال می‌شود تا سازندگان بیشتری بتوانند مستقیما تاثیر آن را تجربه کنند. همچنین چند زبان دیگر نیز به Hidden Word اضافه شده است و این قابلیت هم‌اکنون از زبان‌های روسی، فارسی، ترکی و بنگالی نیز پشتیبانی می‌کند.

→ خواندن مطلب قبلی

کوچکترین تلویزیون جهان ساخته شد!

خواندن مطلب بعدی ←

اپ استور اپل به زودی تبلیغات بیشتری را به کاربران نشان می‌دهد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *