قابلیت جدید اینستاگرام؛ اشتراک‌گذاری پست‌ها از طریق QR کد

قابلیت جدید اینستاگرام؛ اشتراک‌گذاری پست‌ها از طریق QR کد

اشتراک‌گذاری پست‌های اینستاگرامی از طریق QR کد، جدیدترین قابلیت است که به این شبکه اجتماعی محبوب اضافه شده است. کاربران به وسیله این قابلیت می‌توانند پست‌ها یا ویدیوهای ریلز خود را با سایر افراد به اشتراک بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از  وب‌سایت Techcrunch، کاربران علاوه بر اشترک‌گذاری پست با این قابلیت، می‌توانند موقعیت مکانی خود یا یک مکان را نیز به اشتراک بگذارند. اما افراد برای استفاده از چنین قابلیتی باید به منو سه نقطه پست‌ها و ویدیوهای ریلز رفته و QR کد خود را بسازند.

علاوه بر استفاده از قابلیت مذکور در اپلیکیشن موبایلی، کاربران در نسخه وب هم می‌توانند با اضافه کردن “qr/” به URL پست‌ها، می‌توانند کد QR بسازند و از این ویژگی استفاده کنند.

سخنگوی شرکت متا درباره این قابلیت جدید اینستاگرام گفت:

برای سهولت و آسان شدن در اشتراک‌گذاری محتواهای خاص برای افراد و کسب‌ و کارهای مختلف، ما اخیرا قابلیت ایجاد کدهای QR را برای پروفایل‌ها، برچسب‌ها، موقعیت‌های مکانی، پست‌ها و ویدیوهای ریلز را راه‌اندازی کرده‌ایم.

گفتنی است که اشتراک‌گذاری به وسیله کیوآر کد قابلیت جدیدی نیست که به اینستاگرام اضافه شده است و این شبکه اجتماعی قبلا هم امکان اشتراک‌گذاری پروفایل‌ها از طریق کیوآر کد را فراهم کرده بود.

این ویژگی‌ می‌تواند در کمیپن‌های بازاریابی و مشخص کردن کسب‌ و کارهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرد و صاحبان مشاغل برای بهبود کمیپن و فروش بیشتر محصولات خود از آن بهره ببرند. به عنوان مثال، یک عکاس با استفاده از کیو آر کد می‌تواند عکس‌های خود را به کاربران نمایش دهد.

→ خواندن مطلب قبلی

یک دستگاه آیفون ۱ به قیمت ۳۵ هزار دلار فروخته شد

خواندن مطلب بعدی ←

اچ‌پی از All-in-One جدید خود با پردازنده اینتل رونمایی کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *