اینستاگرام برای چند ساعت از دسترس کاربران خارج شده بود

اینستاگرام برای چند ساعت از دسترس کاربران خارج شده بود

شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار اینستاگرام در روز گذشته (۲۱ می) برای چند ساعت با اختلال مواجه و از دسترس کاربران خارج شده بود.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، کاربران روز گذشته که می‌خواستند صفحه اصلی یا همان فید را بروزرسانی کنند، یک صفحه خالی را مشاهده می‌کردند. در واقع، امکان آپدیت صفحه اصلی وجود نداشت و کاربران نمی‌توانستند پست‌های صفحه اصلی را مشاهده کنند.

به گزارش ردیاب DownDetector، اولین گزارش‌های مربوط به قطع شدن تنها چند دقیقه پس از ساعت ۱۸ به وقت شرقی آغاز و تعداد گزارش‌ها در اوج خود به ۱۷۵ هزار مورد رسید. قطعی و اختلال در این شبکه اجتماعی فقط یک ساعت و نیم ادامه داشت و از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت شرقی، اینستاگرام دوباره در دسترس کاربران قرار گرفت.

دیوید آرنولد، سخنگوی متا در این باره گفت:

یک مشکل فنی باعث شد تا برخی از کاربران برای دسترسی به اینستاگرام با مشکل مواجه شوند. ما این مشکل را در اسرع وقت برای تمامی کسانی که تحت تاثیر قرار گرفتند، حل کردیم.

وی همچنین از مشکل به وجود امده از کاربران عذرخواهی کرد.گفتنی است که به غیر از اینستاگرام که برای چند ساعت از دسترس کاربران خارج شده بود، سایر سرویس‌های این شرکت بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه می‌دادند.

→ خواندن مطلب قبلی

آینده انرژی خورشیدی قرار است تحت حمایت بیل گیتس رقم بخورد

خواندن مطلب بعدی ←

گوشی هواوی نوا Y91 با باتری ۷۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *