خبر های فوری:

شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۰:۰۴

تلاش گوگل در ارتباط با کاهش استرس با ایجاد محدودیت استفاده از گوشی قبل از خواب

تلاش گوگل در ارتباط با کاهش استرس با ایجاد محدودیت استفاده از گوشی قبل از خواب

کنار گذاشتن گوشی قبل از خواب این امکان را به کاربران می‌دهد تا سطح اضطراب آن‌ها کمتر شده و واکنش‌های مغزی خود را کاهش دهند. محصولات دیجیتال بخش بزرگی از زندگی افراد را در بر گرفته است و گوگل نیز برای افزایش سلامت جسمی و روانی کاربران شرایطی را فراهم کرده است تا استفاده از تکنولوژی را برای کاربران محدودتر کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از گیزچاینا، گوگل برای کاهش استفاده کاربران از وسایل الکترونیکی، شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند استفاده از تلفن همراه را در ساعات پایان روز کمی محدودتر کند. گوگل با اجرای قابلیت Digital Wellbeing روی گوشی‌هایی اندرویدی به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند مدیریت زمان لازم را برای استفاده از نرم افزارهای مختلف داشته باشند.

علاوه بر این، گوگل با طراحی ابزارهایی برای قطع ارتباط با دنیا تکنولوژی، طوری برنامه ریزی کرده است که برای ساعاتی بتواند کاربران را از دنیای مجازی دور کند. ابزارهای مختلفی در این زمینه توسط گوگل طراحی شده است که یکی از آن‌ها قابلیت Wind Down است. این قابلیت سبب می‌شود که صفحه نمایش تلفن همراه شما با گذشت زمان به رنگ خاکستری تبدیل شده و قبل از تایم خواب روی حالت مزاحم نشوید قرار بگیرد. با وجود قابلیت مذکور، کاربران می‌توانند یک خواب شبانه باکیفیت را تجربه کنند.

در واقع شما زمانی که از تکنولوژی و فضا مجازی به دور هستید، به دلیل افزایش کیفیت خواب و کاهش درگیریی‌های ذهنی، در طول روز مشکلاتی از قبیل استرس و اضطراب را مدیریت خواهید کرد. به طور کلی، گوگل تمامی تلاش خود را می‌کند تا بتواند در کنار ارائه بهترین امکانات به کاربران خود، سلامت روانی و سطح اضطراب آن‌ها را مدیریت کند.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

این هوش مصنوعی در نوشتن پیام‌ها و شعرها به شما کمک می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

گوشی های سامسونگ برخلاف اپل، بسیار راحت تر تعمیر می‌شود!

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین