گوگل روی دومین نسل گوشی تاشوی خود کار می‌کند

گوگل روی دومین نسل گوشی تاشوی خود کار می‌کند

گوگل در مراسم I/O 2023 که به تازگی برگزار شده است، از اولین گوشی تاشوی خود رونمایی کرد. حالا یکی از مدیران این شرکت اعلام کرده که گوگل روی دومین نسل از گوشی خود کار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از اندروید آتوریتی، آیوی راس که رئیس بخش طراحی محصولات سخت افزاری غول موتورهای جستجو است، در بخشی از یک پادکست تاکید کرد که گوگل روی توسعه دومین گوشی تاشوی خود کار می‌کند. گوگل در حالی روی دومین نسل از اسمارت‌فون تاشوی خود کار می‌کند که قبلا هم روی طراحی یک گوشی تاشوی دیگر کار می‌کرد، اما با توجه به اینکه موبایل تاشوی مذکور به اندازه کافی خوب نبود، این شرکت از  عرضه آن به بازار منصرف شد.

حالا گفته‌های رئیس بخش محصولات سخت افزاری گوگل تایید می‌کند که این شرکت روی توسعه یک گوشی تاشوی دیگر متمرکز شده است. به گفته آیوی راس، با زمان گذاشتن روی موبایل تاشوی دوم گوگل، محصول بهتری روانه بازار خواهد شد.

هنوز به صورت دقیق مشخص نشده که گوگل چه زمانی دومین اسمارت فون تاشوی خود را روانه بازار می‌کند. همچنین، هیچگونه اطلاعاتی از مشخصات و قابلیت‌های این گوشی هوشمند نیز در دسترس نیست. با این حال باید منتظر ماند و دید که گوگل چه زمانی گوشی مذکور را و با چه قابلیت‌هایی روانه بازار می‌کند.

→ خواندن مطلب قبلی

مانیتورهای گیمنیگ ردمی با رفرش‌ریت ۱۶۵ هرتز معرفی شدند

خواندن مطلب بعدی ←

محققان آلمانی در حال ساخت یک ساعت اتمی هستند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *