عیسی زارع‌پور: با حمایت وزارت ارتباطات، تعداد کاربران ایتا به ۱۹ میلیون نفر رسید

عیسی زارع‌پور: با حمایت وزارت ارتباطات، تعداد کاربران ایتا به 19 میلیون نفر رسد

عیسی‌زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت که با حمایت‌های وزارت ارتباطات، تعداد کاربران ایتا در طی سه ماه گذشته به ۱۹ میلیون نفر رسیده است. به گفته وی، تعداد کاربران این شبکه اجتماعی بومی در طی سه ماه گذشته از ۳ به ۱۹ میلیون نفر رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از فارس، عیسی‌زارع‌پور معتقد است که افزایش بیش از پنج برابری تعداد کاربران شبکه اجتماعی بومی ایتا نتیجه حمایت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده است. وی همچنین اظهار داشت که این حمایت‌ها همچنان ادامه خواهد داشت.

زارع‌پور با بیان اینکه اگر تعداد کاربران پیام‌رسان‌های ایرانی از یک حد معینی بیشتر شود، گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از آن‌ها حمایت می‌کند و تمام زیرساخت‌های موردنیاز  را تامین می‌کند.

به گفته عیسی زارع‌پور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تمام توان خود را به کار می‌گیرد تا از پیام‌رسان‌های ایتا، بله، سروش پلاش، روبیکا و تمام پیام‌رسان‌های که روزانه بالای ۳ تا ۴ میلیون کاربر دارند، حمایت کند. وی اظهار داشت که به هر میزان که لازم باشد، حمایت‌ها از پیام‌رسان‌های داخلی ادامه پیدا خواهد کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

واتس‌اپ به زودی قابلیت ارسال تصاویر با کیفیت اصلی را امکان‌پذیر می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

کنفرانس بین‌المللی امواج میلی‌متری با حمایت ایرانسل برگزار می‌شود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *