همکاری غول‌های فناوری جهان برای مقابله با حملات سایبری

همکاری غول‌های فناوری جهان برای مقابله با حملات سایبری

حملات سایبری که بر اساس آمار و داده‌های مختلف در سال‌های اخیر افزایش پیدا کرده است، مشکلات فناوری را برای شرکت‌های مختلف فناوری به وجود آورده است. حالا این موضوع باعث شده تا غول‌های فناوری جهان وارد همکاری شده و به مقابله با حملات سایبری و هکرها بپردازند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از سایت techradar، شرکت‌های خدمات وب آمازون (AWS)، Splunk، بازوی امنیت سایبری IBM و بسیاری از کمپانی‌های دیگر قصد دارند با همکاری هم به مقابله با حملات رو به افزایش سایبری بپردازند. غول‌های فناوری جهان برای اجرایی کردن این اقدام، در کنفرانس Black Hat USA 2022 طرح امنیت سایبری باز (OCSF) را معرفی کردند.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های غول‌های فناوری دنیا، مبارزه با حملات سایبری و مقابله و ارائه راهکارهای برای پیشگیری از این نوع حملات است. در نتیجه همین موضوع باعث شد تا بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری جهان با یکدیگر وارد همکاری شده و راهکارهایی را برای مقابله هکرها ارائه بدهند.

گفتنی است که متخصصان و کارشناسان حوزه امنیت هم از همکاری غول‌های فناوری جهان استقبال کردند و بر اساس یک آمار از انجمن حمایت سیستم‌های اطلاعایت آمریکا، از ۲۸۰ متخصص حوزه امنیت، بیش از ۷۵ درصد آن‌ها به دنبال ایجاد یک بستر همکاری میان شرکت‌های فناوری برای امنیت بیشتر در فضای وب هستند.

پاتریک کوفلین، معاون امنیت بازار گروه Splunk در خصوص همکاری این شرکت و سایر کمپانی‌های فناوری برای جلوگیری از حملات سایبری اظهار داشت:

شرکت‌هایی که در حوزه امنیت سایبری فعالیت دارند، با مشکلات مختلفی برای گسترش برنامه‌ها و خدمات ارائه دهندگان زیرساخت‌ها دست پنجه نرم می‌کنند که برای انجام درست این کار به داده‌های درست و اولویت بندی شده نیاز است. این مشکلی است که برای حل آن باید تمامی بازیگران این صنعت گرد هم بیایند.

→ خواندن مطلب قبلی

گوشی تاشو موتورولا ریزر ۲۰۲۲ با نمایشگر ۱۴۴ هرتزی معرفی شد

خواندن مطلب بعدی ←

گوشی موتورولا S30 پرو با تراشه اسنپدراگون +۸۸۸ رونمایی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *