هوش مصنوعی ChatGPT به وب اپلیکیشن تپسی اضافه شد

سرویس تاکسی اینترنتی تپسی در یک اقدام جالب و منحصر به فرد، هوش مصنوعی chatGPT را به نسخه وب اپلیکیشن خود اضافه کرده است تا کاربران با استفاده از آن بتوانند از این چت بات استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، بیش از دو ماه است که چت بات فوق‌العاده ChatGPT عرضه شده است و در همین مدت کوتاه توانسته به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه دست پیدا کند. البته کاربران ساکن در ایران برای دسترسی به ابزار مذکور با محدودیت‌هایی رو به رور هستند که به نظر می‌رسد تپسی آن را حل کرده است.

سرویس تاکسی اینترنتی تپسی شرایطی را فراهم آورده است تا کاربران در نسخه وب اپلیکیشن آن بتوانند از چت بات فوق‌العاده شرکت ChatGPT استفاده کنند. این ویژگی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

گفتنی است که کاربران ساکن در ایران برای دسترسی به این هوش مصنوعی باید از برنامه‌‎های تغییر IP استفاده کنند. علاوه بر این، سرویس مذکور از شماره‌های ایرانی پشتیبانی نمی‌کند و بنابراین باید از شماره‌های مجازی استفاده کرد. حالا تپسی این مشکلات را برطرف کرده است و امکان دسترسی به ChatGPT را برای کاربران خود فراهم کرده است.

هنگامی می‌خواهید از طریق تپسی به چت بات مذکور دسترسی داشته باشید، پیغامی به شما نشان داده می‌شود که مسئولیت پاسخ دهی به سوالات بر عهده هوش مصنوعی است.

→ خواندن مطلب قبلی

گوشی‌های گلکسی A34 و A54 با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی معرفی شدند

خواندن مطلب بعدی ←

سرمایه‌گذاری ۲۳۰ میلیارد دلاری سامسونگ در بزرگترین تاسیسات تولید تراشه جهان

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *