تیک آبی به سرویس جیمیل گوگل می‌آید

تیک آبی به سرویس جیمیل گوگل می‌آید

گوگل چند روز پیش اعلام کرد که قصد دارد تیک آبی را به سرویس جیمیل خود اضافه کند. نماد آبی جیمیل به منظور تایید هویت فرستندگان ایمیل، به این سرویس اضافه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از تک کرانچ، تیک آبی جیمیل به صورت کاملا خودکار در کنار نام اکانت شرکت‌هایی ظاهر خواهد شد که از ویژگی BIMI در این سرویس بهره می‌برند. قابلیت BIMI که در سال ۲۰۲۱ توسط گوگل معرفی شد، از فرستندگان ایمیل می‌خواهد تا از احراز هویت با ضریب اطمینان بالا استفاده و لوگوی خود را تایید کنند.

کاربران هم‌اکنون می‌توانند یک نماد تیک آبی برای شرکت‌هایی که از ویژگی BIMI استفاده می‌کنند را مشاهده کنند. گوگل در مورد اضافه شدن تیک آبی به سرویس جمیل خود اظهار داشت که این بروزرسانی به کاربران کمک می‌کند که فرستندگان قانونی را از جعل کنندگان پیام متمایز کنند.

در پست وبلاگی گوگل آمدهاست:

احراز هویت قوی به کاربران و سیستم‌های امنیتی ایمیل کمک می‌کند تا هرزنامه‌ها را شناسایی و متوقف کنند. همچنین این سیستم به فرستندگان ایمیل کمک می‌کند تا از اعتماد برند خود استفاده کنند.

گوگل همچنین اظهار داشت که اضافه شدن تیک آبی به سرویس جیمیل، این امکان را فراهم می‌کند تا اعتماد به منابع ایمیل افزایش پیدا کند. سرویس جیمیل اولین سرویسی نیست که تیک آبی را برای احراز هویت کاربران خود راه‌اندازی می ‌کند و تاکنون پلتفرم‌های بسیاری از این نماد آبی استفاده می‌کنند.

→ خواندن مطلب قبلی

آنر از لپ‌تاپ مجیک بوک Z3 با پردازنده نسل دوازدهم اینتل رونمایی کرد

خواندن مطلب بعدی ←

این هوش مصنوعی در نوشتن پیام‌ها و شعرها به شما کمک می‌کند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *