تعداد کاربران شبکه اجتماعی BeReal از مرز ۲۰ میلیون نفر فراتر رفت

تعداد کاربران شبکه اجتماعی BeReal از مرز 20 میلیون نفر فراتر رفت

شبکه اجتماعی BeReal که از آن به عنوان رقیب اینستاگرام نام برده می‌شود، با سرعت بسیار خوبی در حال رشد است و هم‌اکنون تعداد کاربران آن از مرز ۲۰ میلیون نفر عبور کرده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، این شبکه اجتماعی که با قابلیت‌های جذاب خود توانسته کاربران زیادی را جذب کند، در سال ۲۰۲۲ به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های گوشی‌های آیفون انتخاب شد.

شبکه اجتماعی BeReal با انتشار یک پست در وبلاگ خود اظهار داشت که تعداد کاربرانش از مرز ۲۰ میلیون نفر فراتر رفته است. رویکرد شبکه اجتماعی مذکور به این شکل است که از کاربران می‌خواهد زندگی واقعی خود را به نمایش بگذارند و به همین دلیل یک بازه زمانی دو دقیقه‌ای در اختیار آن‌ها قرار گرفته است تا واقعی‌ترین تصاویر خود را به اشتراک بگذارند.

بی‌ریل با بیان اینکه در حال انجام کارهای مختلف بوده است، اطلاعات چندان زیادی از رشد کاربران و پیشرفت کاربران را منتشر نکرده است.

این پلتفرم اجتماعی پس از اینکه تعداد کاربران فعال روزانه خود را اعلام کرد، از یک ویژگی و قابلیت جدید نیز رونمایی کرده است که می‌تواند در جذب بیشتر کاربران موثر واقع شود. قابلیت جدید این پلتفرم که در کشور بریتانیا در حال آزمایش است، Bouns BeReal نام دارد.

با وجود این قابلیت، کاربران علاوه بر اینکه می‌توانند عکس‌های خود را به صورت روزانه منتشر کنند، امکان به اشترک گذاشتن دو عکس دیگر را نیز دارند تا در پنجره زمانی ۲ دقیقه‌ای مدنظر این شبکه اجتماعی به نمایش درآید.

→ خواندن مطلب قبلی

مرگ بر اثر انفجار گوشی هوشمند؛ قربانی یک دختر هشت ساله هندی است

خواندن مطلب بعدی ←

تلگرام در برزیل فیلتر شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *