تصاویر گوگل پیکسل واچ (Google Pixel Watch) فاش شد

تصاویر گوگل پیکسل واچ (Google Pixel Watch)فاش شد

کمپانی گوگل احتمالاً در کنفرانس I/O 2022  که ماه آینده برگزار می‌شود، از اولین ساعت هوشمند خود رونمایی می‌کند. از همین رو اخبار و گزارش‌های مختلفی در رابطه با این محصول در حال انتشار است. یکی از جدیدترین خبرها در این خصوص، تصاویر گوگل پیکسل واچ که توسط یک منبع غیررسمی منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از گیزمو چاینا، در تصاویر منتشر شده از پیکسل واچ گوگل طراحی و مشخصات ظاهری آن به‌خوبی نشان داده شده است. تصاویر توسط یک منبع ناشناس گرفته شده که مدعی این محصول را از یک رستوران در بریتانیا پیدا کرده است.

به گفته منبع آگاه، این ساعت به‌احتمال زیاد یک مدل آزمایشی برای تیم داخلی پیکسل است.

بر اساس تصاویر منتشر شده، اولین ساعت هوشمند گوگل از طراحی مینیمالی با حاشیه‌های فوق‌العاده باریک بهره می‌برد. در گزارش‌های قبلی شایعات حاکی از آن بود که این محصول حداقل به دو دکمه مخفی مجهز خواهد شد که با توجه به تصاویر منتشر شده اخیر، یکی از این دو دکمه در کنار تاج قرار گرفته است.

تصاویر گوگل پیکسل واچ (Google Pixel Watch)فاش شد

در تصاویر پیکسل واچ گوگل، تصویری از یک بند آبی نیز منتشر شده است که اینطور به نظر می‌رسد اولین ساعت هوشمند گوگل به غیر از این بند، بندی دیگری ندارد. البته این احتمال هم وجود دارد که غول موتورهای جستجو، بندهای این دستگاه‌ را در رنگ‌های بیشتری و به صورت جداگانه به فروش برساند

تصاویر گوگل پیکسل واچ (Google Pixel Watch)فاش شد

بر اساس تصاویر منتشر شده، پورت شارژ این دستگاه در پنل پشتی دستگاه قرار دارد. البته این احتمال وجود دارد که اولین ساعت هوشمند از شارژ بی‌سیم نیز پشتیبانی خواهد کرد.

گفتنی است در یکی از تصاویر منتشر شده، لوگوی G گوگل مشخص است، اما در حال حاضر عکسی از رابط کاربری این محصول موجود نیست.

→ خواندن مطلب قبلی

طرح صیانت در آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی بررسی نشد

خواندن مطلب بعدی ←

یک زن به فاصله زمانی ۲۰ روز، دو بار کرونا گرفت

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *