خبر های فوری:

شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۱:۵۹

گوگل قابلیت اسکرول مداوم را به نسخه دسکتاپ می‌‌آورد

گوگل در حساب توییتری خود اعلام کرد قابلیت اسکرول مدام که قبلا در گوشی‌های موبایل در دسترس بود را برای نسخه دسکتاپ هم فعال خواهد کرد. این قابلیت به‌گونه‌ای طراحی شده است تا کاربران هنگامی که به انتهای نتایج جستجو می‌رسند، نتایج جستجو به صورت خودکار به صفحه بعد انتقال پیدا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، طبق تغییراتی که گوگل در نتایج جستجو گوگل به وجود می‌آورد، نتایج جستجو به صورت پیوسته و تا شش صفحه برای کاربران به نمایش در می‌آید. قابلیت اسکرول مداوم برای اولین از اکتبر سال گذشته برای نسخه موبایل راه‌اندازی شد و حالا گوگل می‌خواهد آن را برای نسخه دسکتاپ هم فعال کند.

به گفته گوگل، این ویژگی ابتدا برای جستجوهای انگلیسی در ایالات متحده آمریکا در دسترس قرار می‌گیرد و سپس به مرور زمان برای سایر زبان‌ها و کشورها نیز  فعال خواهد شد. البته هنوز به زمان راه‌اندازی آن برای سایر زبان‌ها هیچ اشاره‌ای نشده است.

با وجود قابلیت اسکرول مدام در نسخه دسکتاپ سرویس جستجوی گوگل، کاربران هنگامی به انتهای نتایج جستجو می‌رسند و قصد داشته باشند به صفحه بعدی مراجعه کنند، دیگر نیازی به کلیک روی صفحه بعدی نیست و نتایج به صورت پیوسته و تا شش صفحه به آن‌ها نشان داده می‌شود. پس از اتمام اسکرول، کاربران با زدن روی دکمه بیشتر می‌توانند ادامه نتایج را مشاهده کنند.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

اپل احتمالا از چین به هند نقل مکان می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

تراشه دایمنسیتی ۸۲۰۰ مدیاتک با لیتوگرافی ۴ نانومتری معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین