گزارش درآمد توییتر در فصل چهارم سال ۲۰۲۱ منتشر شد

گزارش فصل چهارم درآمد توییتر در سال 2021 منتشر شد

توییتر که به عنوان یکی از فعال‌ترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا شناخته می‌شود، گزارش درآمد خود در فصل پایانی سال ۲۰۲۱ را منتشر کرد. اطلاعات این گزارش حاکی از آن که درآمد توییتر در ماه‌های پایانی سال ضعیف و دور از انتظار بوده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از سی ان بی سی، هرچند درآمد توییتر در سال گذشته از ۲۰۲۰ بیشتر بوده است، اما این آمار با تحلیل کارشناسان و هدف‌های مورد انتظار مدیران twitter اختلاف دارد. شایان ذکر که گزارش منتشر شده از درآمد توییتر اولین گزارش از زمان مدیرعامل جدید خود یعنی پاراک آگراوال است.

میانگین فعالیت کاربران فعال درآمدزا روزانه این پلتفرم ۲۱۷ میلیون که نسبت به ۲۰۲۰ با رشدی ۱۳ درصدی همراه بوده است. اما تحلیگران بر این باور بودند که توییتر ۲۱۸ میلیون کاربر روزانه درآمدزا را بدست آورد.

هرچند توییتر در سال گذشته توانست تعداد کاربران درآمدزا روزانه خود را افزایش دهد، اما امیدورا است که این آمار را با سرعت بیشتری افزایش دهد. این پلتفرم در صدد است که در سال ۲۰۲۳ به ۳۱۵ میلیون کاربر درآمدزا روزانه دست پیدا کند.

شایان ذکر درآمد کلی سال ۲۰۲۱ توییتر ۵.۰۸ میلیارد بوده است که نسبت به ۲۰۲۰ با رشدی ۳۷ درصدی داشته است.

این شرکت در گزارش جدید خود به اهداف درآمدزایی در سه ماهه نخست ۲۰۲۲ نیز اشاره کرده است و به دنبال رسیدن به درآمدزایی ۱.۱۷ تا ۱.۲۷ میلیارد دلار است. البته تحلیگران مدعی هستند که درآمد twitter در سه ماهه نخست سال جاری ۱.۲۶ میلیارد دلار خواهد بود.

→ خواندن مطلب قبلی

گوشی‌ های گلکسی اس ۲۲ معرفی شدند

خواندن مطلب بعدی ←

سرمایه گذاری ۹۰ میلیون دلاری تویوتا برای تولید خودروهای برقی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *