خبر های فوری:

پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ساعت ۱۱:۰۲

کاهش کارمندان تیک تاک (TikTOK) در جهان

کاهش کارمندان تیک تاک (Tik TOK) در جهان

پلتفرم محبوب و پرطرفدار تیک تاک در راستای ایجاد ساختار سازمانی جدید، قصد دارد تعداد کارکنان خود از سراسر جهان را کاهش دهد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، برخی از کارکنان تیک تاک اخیرا شغل خود را از دست‌ داده‌اند و کارمندان واحد اروپا این شرکت هم در خطر از دست دادن فعایت شغلی خود هستند. بر همین اساس، کارمندان شاغل در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا این شرکت هشدارهایی مبنی بر از دست دادن کار خود را دریافت کرده‌اند.

دیوید اورتیز که از اولین مدیران استخدام شده در تیک تاک است، اخراج کارکنان این شرکت را انکار نکرد. وی همچنین در یک پست لینکدینی به تغییر ساختار و سازماندهی جدید تیک تاک در سطح جهانی اشاره کرد.

به غیر از اورتیز، یکی دیگر از کارکنان TikTok اظهار داشت که شرکت فقط کارمندان و تیم‌هایی که به اندازه کافی کمک نکرده‌اند را کاهش می‌دهد. وی تاکید داشت که شرکت فقط به همکاری با ۱۰۰ کارمند از ایالات متحده و اروپا پایان خواهد داد.

گفتنی است که به غیر از تیک تاک، شرکت‌های دیگری هم به دلیل بحران اقتصاد جهانی در حال کم کردن نیروی کار خود و کاهش استخدامی‌های جدید هستند. به عنوان مثال، توییتر، نتفلیکس و یونیتی از جمله کمپانی‌هایی هستند که تعدادی از کارکنان خود را اخراج کرده‌اند.

نویسنده صنایع مدرن

→ خواندن مطلب قبلی

اپلیکیشن Galaxy Enhance-X با هوش مصنوعی به بهبود تصاویر کمک می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

تلویزیون‌های TV ES Pro 2022 شیائومی با سه اندازه مختلف رونمایی شدند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین