پینترست شبیه تیک تاک می شود

پینترست شبیه تیک تاک می شود

پینترست تلاش خود را برای جذب سازندگان به پلتفرم خود افزایش می دهد و برنامه خود را در این روند کمی شبیه تیک تاک می کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، این شرکت روز چهارشنبه تعدادی از ویژگی های جدید خود را نشان داد تا رویداد سالانه “جشنواره ایجادکننده” را جشن بگیرد.

تغییرات شامل یک صفحه اصلی طراحی مجدد است که برنامه را به دو زبانه تقسیم می کند: “مرور” ، که دارای شبکه ای آشنا از پین ها است ، و “تماشا” فید جدیدی از ویدیوی عمودی تمام صفحه که بسیار شبیه تیک تاک است.

اما به جای رقص های ویروسی و موسیقی جذاب، بخش Watch Pinterest یک عنوان بی پایان از “پین های ایده” است ، ویژگی مشابه استوری ها که این شرکت اوایل امسال راه اندازی کرد.

پین ایده به سازندگان اجازه می دهد تا نوع ویدئوی اول شخص را با روایت یا روکش متنی که ممکن است در سیستم عامل هایی مانند تیک تاک پیدا کنید، منتشر کنند.

اما با فید جدید “Watch” ، پین ایده در جلو و مرکز برنامه قرار می گیرد و با قابلیت کشیدن و شبیه تیک تاک به کاربران ارائه می شود.

ویژگی جدید “Takes” به کاربران امکان می دهد پین های ایده سازندگان دیگر را حذف کنند، مانند روشی که سازندگان می توانند به تیک تاک یکدیگر ریمیکس کرده یا به آنها پاسخ دهند.

در حالی که تیک تاک ممکن است پلتفرمی نباشد که بیشتر با سازندگان مرتبط است، این شرکت به طور مداوم تلاش خود را برای تعامل با کاربران افزایش می دهد.

علاوه بر نمایه های سازندگان و ایده های پین، این شرکت همچنین مبلغ ۵۰۰ هزار دلار برای ایجاد حمایت مالی برای ایجاد حمایت مستقیم مالی از سازندگان راه اندازی کرد.

همچنین این شرکت ویژگی های اختصاصی درآمدزایی را برای کمک به ایجادکنندگان در کسب درآمد از طریق مشارکت های تجاری معرفی کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

گردش مالی ۱۸۰ هزار میلیارد تومانی زیست بوم نوآوری

خواندن مطلب بعدی ←

رشد ۷ پله‌ای ایران در سرعت اینترنت موبایل

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *