پیشنهاد ۵ هزار دلاری ایلان ماسک به یک نوجوان

پیشنهاد 5 هزار دلاری ایلان ماسک به یک نوجوان

اخیر خبر فردی ۱۹ ساله به نام جک سویینی که از طریق اکانت توئیتر، حرکات جت شخصی ایلان ماسک را دنبال می‌کند، سر و صدای بسیار زیادی را به پا کرده است و از سوی کاربران واکنش‌های مختلفی را به همراه داشته است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از انگجت، سویینی مدعی است که ایلان ماسک به او پنج هزار دلار پشنهاد داده تا این اکانت را در توییتر ببندد. اما با این حال سویینی پیشنهاد ماسک را رد کرد و اظهار داشت که لذت ردیابی این جت خیلی بیشتر از پنج هزار دلار است.

ایلان ماسک در یک پیام خصوصی از این نوجوان ۱۹ ساله درخواست داشته است که اکانت ElonJet را حذف کند، چرا که این موضوع امنیت او را به خطر می ‌اندازد.

البته سویینی پیشنهادی ده برابری به مدیرعامل تسلا داد و از او درخواست کرد که برای حذف صفحه ElonJet،  پنجاه هزار دلار به وی پرداخت کند. این فرد پس از درخواست ۵۰ هزار دلاری از ماسک اظهار داشت که این مبلغ، حمایت بزرگی در کالج خواهد بود و احتمالا به من اجازه می‌دهد تا یک ماشین تسلا تهیه کنم.

ماسک نیز  پس از دریافت این درخواست، در ابتدا به وی اعلام نمود که به این موضوع فکر خواهد کرد، ولی مدیرعامل تسلا بعدها ادعا کرد که چنین پیشنهادی منطقی نیست و حاظر نیست که چنین مبلغی را به سویینی پرداخت کند.

سویینی اکنون مدعی است که ماسک به برخی از توصیه‌های فنی عمل کرده است و با ایجاد سیستم جدید، شناسه جت خود را تغییر داده که این موضوع ردیابی آن را سخت‌تر می‌کند.

این فرد نوجوان علاقه‌ای بسیار زیادی به محصولات تسلا داشت و از طرفداران پر و پا قرص این شرکت بود. به همین دلیل این ربات را راه اندازی کرد تا بداند ایلان کجاست و در کدام یک از کمپانی‌های خود مشغول به فعالیت است.

→ خواندن مطلب قبلی

رونمایی از گوشی Redmi K50 نسخه Exclusive Super Cup در آینده نزدیک

خواندن مطلب بعدی ←

رشد ۵۳ درصدی درآمدی مدیاتک از فروش تراشه گوشی‌های هوشمند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *