پرداخت حقوق کارگران با کریپتو در برزیل

اسلوونی بر ارزهای دیجیتال مالیات می بندد

معاون فدرال برزیل گزینه پرداخت کریپتو به عنوان کارگران را پیشنهاد کرده است که البته کاملا اختیاری است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از کوین تلگراف، معاون فدرال لوئیزائو گولارت، نماینده برزیلی کنگره، لایحه‌ای را برای قانونی کردن پرداخت‌های رمزنگاری به عنوان روشی برای پرداخت حقوق کارگران بخش دولتی و خصوصی پیشنهاد کرد.

پیشنهاد گولارت به دنبال قانون جدیدی است که به همه کارگران برزیلی اجازه می دهد تا گزینه ای برای درخواست کارفرمایان جهت دریافت دستمزد در ارزهای دیجیتال داشته باشند.

با این حال، این لایحه تضمین می کند که پرداخت های رمزنگاری تنها پس از حصول توافق متقابل بین کارگران و کارفرما انجام می شود.

طبق نسخه ترجمه شده این لایحه محدودیت درصد پرداخت حقوق در ارزهای رمزنگاری شده به انتخاب آزادانه کارگر خواهد بود و هرگونه تحمیل از سوی کارفرما ممنوع خواهد بود.

این لایحه فرآیند امور مالی از یک سیستم مبادله ای را پررنگ می کند تا ارزهای فیات تا بیت کوین را با تمرکز بر جنبه تمرکززدایی که اتکا به یک شخص یا یک نهاد مرکزی را حذف می کند.

در صورت امضای قانون، لایحه گولارت اجماع بین کارگران و کارفرمایان را برای از پیش تعیین درصد دستمزد در کریپتو و فیات ایجاد خواهد کرد.

به گفته گولارت مهم‌تر از همه، این پیشنهاد به همکاری در حل مشکل نقدی دولت‌های فدرال، ایالتی و شهرداری با ارائه گزینه‌های پرداخت کمک می‌کند، و در عین حال، اقتصاد بازار غول‌پیکری را پیش رو به حرکت در می‌آورد.

گولارت ضمن درخواست تایید این پیشنهاد، به ضرورت ایجاد اقتصادی جهانی که زندگی روزمره شهروندان را تسهیل می‌کند و کیفیت زندگی خوبی را برای همه فراهم می‌کند اشاره کرد.

این لایحه پس از ۹۰ روز از تاریخ تصویب به قانون تبدیل می شود.

کمیته ویژه مجلس نمایندگان برزیل اخیراً لایحه ای را هم برای مجازات جرایم مالی مرتبط با رمزنگاری تصویب کرد.

آخرین اصلاحات نظارتی علاوه بر افزایش حداقل مجازات زندان برای جرائم مشابه، مجازات پولشویی را افزایش داده است.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، مجازات از یک سوم مقدار پول شسته شده به دو سوم افزایش یافته است در حالی که زمان زندان از ۱۰ سال به ۱۶ سال و هشت ماه افزایش یافته است.

→ خواندن مطلب قبلی

توقف همگام سازی OneDrive با ویندوزهای قدیمی

خواندن مطلب بعدی ←

ورود به اسپیسز بدون نیاز به حساب کاربری توییتر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *