اپل به همکاری ۳۰ ساله با جانی آیو، مدیر طراحی سابق خود پایان داد

اپل به همکاری 30 ساله با جانی آیو، مدیر طراحی سابق خود پایان داد

اپل به همکاری با جانی آیو (مدیر طراحی سابق اپل) پس از ۳۰ سال پایان داد. البته آیو سال ۲۰۱۹ شرکت اپل را ترک و یک شرکت طراحی به نام LoveForm را تاسیس کرد اما وی از ۲۰۱۹ تاکنون به عنوان مشاور  با کوپرتینویی‌ها همکاری داشت.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، جانی آیو دیگر به عنوان مشاور نیز با اپل کار نخواهد کرد تا پس از ۳۰ سال، همکاری اپل با جانی آیو به نقطه پایانی خود برسد. آیو یکی از مهم‌ترین مدیران اپل به حساب می‌آمد که در طراحی محصولاتی همچون آیفون، اپل واچ و برخی از کامپیوترهای نقش بسیار پر رنگی را ایفا کرد.

جانی آیو سال ۲۰۱۹ از جمع  کوپرتینویی‌ها جدا شد و شرکت طراحی خود به نام Love Form را تاسیس کرد. آیو پس ترک اپل اظهار داشت که این شرکت همچنان با او همکاری خواهد داشت و همچنان به کارهای طراحی محصولات اپل ادامه خواهد داد. البته ناگفته نماند که اپل در همان زمان قراردادی با شرکت LoveForm به امضا رساند تا این شرکت همچنان اصلی‌ترین مشتری جانی آیو باشد.

اما با همه این تفاسیر، قرارداد همکاری مابین اپل و آیو دیگر تمدید نخواهد شد. بر اساس شنیده‌ها و گزارش‌های منتشر شده، موضوع مبلغ پرداختی به آیو و خروج طراحان اپل و استخدام آن‌ها در LoveForm منجر به قطع همکاری اپل با این شرکت شد

→ خواندن مطلب قبلی

توییتر بالاخره از ایلان ماسک شکایت کرد

خواندن مطلب بعدی ←

تبلت نوکیا T10 با یک نمایشگر ۸ اینچی معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *