پاداش‌های ۲۰۰ هزار دلاری اپل برای حفظ مهندسان و کارکنان اصلی

پاداش‌های 200 هزار دلاری اپل برای حفظ مهندسان و کارکنان اصلی

اپل برای حفظ نیروهای کارآمد و پیشگیری از خروج آن‌ها، پاداش‌های بی‌نظیری را در نظر گرفته است. طبق گفته منابع مختلف پاداش‌ها تا ۲۰۰ هزار دلار ارزش دارند که به مهندسان و نیروهای اصلی این شرکت اختصاص پیدا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از بلومبرگ، اپل به گروهی از مهندسان سخت‌افزار و توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری پاداشی مابین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار اهدا کرده است. البته این پاداش‌ها در قالب سهام اپل به کارکنان ارائه می‌شود.

پاداش‌های مذکور که با عنوان پاداش ویژه ابقا اپل اهدا می‌شود، در راستای حفظ نیروهای کارآمد و مهندسان این شرکت مطرح در نظر گرفته شده است.

البته پاداش‌های ۲۰۰ هزار دلاری اپل در طی چند مرحله و ظرف چند سال به نیروهای این شرکت داده می‌شود تا امکان حفظ و نگهداری آن‌ها تا چندین سال وجود داشته باشد.

گفتنی است که پاداش‌های ۲۰۰ هزار دلاری اپل، اولین اقدام این شرکت برای حفظ و نگهداری نیروهای کارآمد نیست. چراکه این شرکت پیش از این نیز ۱۰ درصد از حقوق کارکنان خود در خرده‌فروشی‌ها را نیز افزایش داده بود.

عرضه پاداش‌های کوپرتینویی‌ها در قالب سهام به نفع مهندسان و کارکنان این شرکت خواهد بود. چراکه با توجه به روند روبه‌رشد و صعودی اپل در بازارهای جهانی، سهام این شرکت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

دستکش‌های جراحی هوشمند به بهبود عملکرد جراحان کمک می‌کند‎‌

خواندن مطلب بعدی ←

اوکراین با فروش NFT از ارتش خود در جنگ با روسیه حمایت مالی می‌کند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *