خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۳:۱۳

وزارت ارتباطات، مصوبه ستاد تنظیم بازار برای افزایش تعرفه ثابت تلفن را ابلاغ کرد

وزارت ارتباطات، مصوبه ستاد تنظیم بازار برای افزایش تعرفه ثابت تلفن را ابلاغ کرد

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مصوبه‌ ستاد تنظیم بازار در مورد دریافت حداقل هزینه نگهداری تلفن ثابت را به شرکت مخابرات ایران ابلاغ کرد. بر اساس این ابلاغیه، مشترکان تهرانی برای نگهداری خط تلفن ثابت خود ماهانه باید ۲۰ هزار تومان به مخابرات پرداخت کنند. این مبلغ برای سایر شهرها کمتر است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، با ابلاغیه جدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مخابرات هم‌اکنون می‌تواند به صورت ماهانه یک مبلغ حداقلی را از مشترکان بابت تعمیر و نگهداری خط‌ تلفن دریافت کند. در اطلاعیه شرکت مخابرات ایران آمده است:

با توجه به ضرورت اجرای مصوبه ستاد تنظیم بازار از ابتدای شهریور ۱۴۰۱ در خصوص اجرای دستورالعمل نحوه تنظیم تعرفه ماهانه، این مصوبه ابلاغ شد و بر این اساس ، هزینه ماهانه خدمات مکالمه صوتی به تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رسید.

بر این اساس، مصوبه شماره یک، جلسه شماره ۳۳۸ مورخ ۲۷شهریورماه ۱۴۰۱ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و الحاقیه موضوع ماده ۶ مصوبه مذکور (با عنوان الحاقیه شماره ۴ پروانه شرکت مخابرات ایران) ابلاغ شد تا با رعایت قوانین و مقررات و مفاد موافتنامه پروانه اجرایی شود.

لیست هزینه هر دقیقه مکالمه با تلفن ثابت و حداقل هزینه دریافتی برای نگهداری خطوط تلفن به شرح جدول زیر است.

 

شهرهامکالمه بر حسب دقیقهحداقل هزینه دریافتی
تهران۴۴۴۴۲۰۰۰۰
مراکز استان‌ها۳۳۳۳۱۵۰۰۰

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

گوشی‌های پیکسل ۷ رسما به VPN داخلی رایگان مجهز شدند

خواندن مطلب بعدی ←

فروش جهانی ردمی نوت از مرز ۳۰۰ میلیون دستگاه عبور کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین