خبر های فوری:

پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ساعت ۱۱:۳۵

واحد ابری گوگل در حال تشکیل تیمی جدید برای ارائه خدمات Web3 است

واحد ابری گوگل در حال تشکیل تیمی جدید برای ارائه خدمات Web3 است

گوگل، غول موتورهای جستجو دنیا قصد دارد با ایجاد تیمی جدید خدمات مختلفی در صنعت بلاک‌چین ارائه دهد. به بیانی دقیق‌تر گوگل امیدوار است واحد ابری خود را به مرجعی کامل برای کسانی که می‌خواهند برنامه‌هایی مبتنی بر Web3 اجرا کنند، تبدیل کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، آمیت زاوری، معاون گوگل کلود درباره خدمات جدید این شرکت در حوزه Web3 گفت:

ما نمی‌خواهیم مستقیماً به‌عنوان بخشی از موج ارزهای دیجیتال باشیم. ما فناوری‌هایی  مبتنی بر Web3 ارائه خواهیم داد تا کسب‌وکارها و شرکت‌های فعال در صنعت بلاک‌چین از آن‌ها بهره‌مند شوند.

به گفته معاون گوگل کلود، بازار Web3 در حال حاضر پتانسیل فوق‌العاده‌ای دارد و در همین راستا بسیاری از مشتریان به دنبال خدمات و فناوری‌های مبتنی بر Web3 از سوی گوگل هستند.

گفتنی است که گوگل پیش از این و در ژانویه سال جاری نیز تاکید داشت که خدمات و فناوری‌هایی مبتنی بر Web3 را به کمپانی‌های فعال در صنعت بلاک‌چین نیز ارائه خواهد داد. به گفته گوگل، آن‌ها به دنبال راه‌هایی هستند که مشتریان خود اجازه می‌دهد تا پرداختی‌ها و دریافتی‌های خود را به‌صورت رمزارز انجام دهند.

آمیت زاوری اظهار داشت که گوگل به‌احتمال بسیار زیاد سیستمی را ایجاد خواهد کرد تا بررسی داده‌های بلاک‌چین را برای مردم آسان‌تر کند. وی در ادامه نیز تاکید داشت که ابزارها و فناوری‌های گوگل در این حوزه با وب آمازون سازگار خواهند بود.

نویسنده صنایع مدرن

→ خواندن مطلب قبلی

گوشی وان پلاس نورد ۲T با تراشه دایمنسیتی ۱۳۰۰معرفی شد

خواندن مطلب بعدی ←

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی: میانگین اشتراک اینترنت ثابت در ایران ۵ درصد است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین