هوندا تا سه سال آینده ۱۰ مدل موتورسیکلت برقی تولید می‌کند

هوندا تا سه سال آینده 10 مدل موتورسیکلت برقی تولید می‌کند

هوندا که در زمینه ساخت و عرضه موتور سیکلت به جهان برندی مطرح و نام‌آشنا در جهان به حساب می‌آید، طی یک پروژه جدید قصد دارد که ۱۰ مدل موتورسیکلت برقی را تا سه سال آینده تولید و به بازار عرضه کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، این شرکت تمام تمرکز خود را روی بازارهای اروپایی و آسیایی معطوف کرده است و موتورسیکلت‌های برقی خود را هم به کشورهای واقع شده در این مناطق عرضه خواهد کرد. براساس گزارش‌ها، محصولات جدید هوندا چندان هم از قابلیت‌های خیلی منحصر به فردی بهره نمی‌برد.

در یک تصویر منتشر شده از این کمپانی، ۱۰ مدل برقی از موتور سیکلت به چشم می‌خورد که به غیر از چهار نوع، همگی از طراحی‌های معمول و شبیه به موتورسیکلت‌های موجود در بازار بهره می‌برند. هوندا می‌گوید فناوری باتری‌هایی که در این دست از محصولات استفاده خواهند شد، نیمه دوم دهه جاری معرفی می‌شوند.

گفتنی است که این کمپانی روی یک مدل دوچرخه برقی که برای کوکان است هم کار می‌کند و احتمالا آن را به همراه موتورهای سیکلت الکتریکی خود به بازار عرضه کند. هوندا همچنین قصد دارد که عرضه موتور سیکلت‌های خود را تا سال ۲۰۳۰ به ۳.۵ میلیون دستگاه در سال برساند.

این کمپانی در کنار الکتریکی کردن محصولات، همچنان به تولید موتور سیکلت‌های با موتور احتراق ادامه می‌دهد اما با این تفاوت که روی محصولاتی با قابلیت کربن خنثی کار خواهد کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

خودروی الکتریکی شیائومی با قابلیت خودران احتمالا تا سال ۲۰۲۴ روانه بازار می‌شود

خواندن مطلب بعدی ←

قابلیت جدید گوگل مپ؛ انتخاب بهترین مسیر از نظر مصرف سوخت

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *