طرح مسدودسازی پلتفرم‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در مجلس کلید خورد

طرح مسدودسازی پلتفرم‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در مجلس کلید خورد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی که هنوز بر سر طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی به نتیجه نرسیده‌اند، در حال بررسی طرحی دیگر با عنوان مسدودسازی پلتفرم‌های خرید و فروش رمز ارزها هستند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از ایرنا، موسوی لارگانی، نماینده مجلس و عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه خرید و فروش رمزارزها منجر به تقویت دشمنان ایران می‌شود، گفت:

برای جلوگیری از به نتیجه رسیدن اهداف شوم دشمنان قصد داریم طرح مسدودسازی پلتفرم‌های خرید و فروش رمز ارزها را پیگیری کنیم.

به گفته این مقام مسئول، بنیان‌گذاران ارزهای دیجیتال هدف‌های مشخصی را پیگیری می‌کنند و با ترغیب عموم مردم برای خرید ارزهای بدون پشتوانه در تلاش هستند تا به اهداف خود دست پیدا کنند.

لارگانی مدعی است که ارزهای دیجیتال برای فلج کردن و از بین بردن پایه‌های اقتصادی کشورها و حذف تسلط کامل بانک مرکزی ایران بر ساختار پولی و مالی طراحی شده است.

وی در ادامه گفتگو خود تاکید داشت رمزارزها توطئه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا است که برای فرار مردم از ذره‌بین و تخلفات غیرقانونی ایجاد شده‌اند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه باید هرچه سریع‌تر طرح مسدودسازی پلتفرم‌های خرید و فروش رمزارزها اجرایی شود، اظهار داشت که اگر به فکر ساماندهی نباشیم در آینده بسیار نزدیک اثرات هولناک آن بر اقتصاد کشور را مشاهده خواهیم کرد. وی خروج نقدینگی از کشور را یکی از عوامل تأثیرگذار رمزارزها بر اقتصاد کشور عنوان کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

ایلان ماسک پوتین را به مبارزه تن به تن دعوت کرد

خواندن مطلب بعدی ←

گوشی‌های شیائومی ۱۲ به بازارهای جهانی معرفی شدند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *