برگزاری مراسم آنپکد سامسونگ در متاورس

برگزاری مراسم آنپکد سامسونگ در متاورس

غول کره‌ای که قرار است مراسم آنپکد سال ۲۰۲۲ خود را فردا یعنی ۲۰ بهمن برگزار کند، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این رویداد را علاوه بر دنیای واقعی در واقعیت مجازی نیز برگزار خواهد کرد. به بیانی دیگر مراسم آنپکد سامسونگ در متاورس هم برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از انگجت، طرفداران سامسونگ می‌توانند این رویداد را در فروشگاه ۸۳۷x که شبیه سازی شده فروشگاه ۸۳۷ سامسونگ در نیویورک است را مشاهده کنند. برگزاری مراسم آنپکد سامسونگ در متاورس به نوعی اولین حضور جدی این کمپانی در واقعیت مجازی و واقعیت افزوده است، چراکه Samsung از زمان فراگیر شدن metaverse صحبت چندانی درباره آن انجام نداده بود.

شایان ذکر است، Samsung جزو اولین شرکت‌های بود که با عرضه هدست ارزان و محبوب Gear VR وارد دنیای واقعیت مجازی شد. البته این کمپانی در اطلاعیه اعلام کرد که این پلتفرم را دیگر تولید نخواهد کرد و هیچ جایگزینی را هم برای آن در نظر نگرفته است.

همانطور که می‌دانید در چند وقت اخیر اتفاقات زیادی پیرامون متاورس به وجود آمده و بسیاری از شرکت‌ها و حتی دولت‌ها نظرهای متفاوتی راجع به این موضوع نوین مطرح کرده‌اند.

البته نظرات و اطلاعاتی که در مورد متاورس مطرح می‌شود، ضد و نقیض است و به همین دلیل کمپانی و افراد خیلی محتاطانه پای در این عرصه می‌گذارند. فیسبوک که از پیشگامان عرضه متاورس بود، هفته گذشته اعلام کرد که در AR و VR نزدیک به ۱۰ میلیارد دلار ضرر کرده است.

→ خواندن مطلب قبلی

بهره برداری از ۱۰ هزار پروژه مخابراتی در سراسر کشور

خواندن مطلب بعدی ←

انویدیا از خرید Arm با هزینه ۶۶ میلیارد دلار منصرف شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *