اینستاگرام حداقل زمان قابلیت محدودیت استفاده روزانه را افزایش داده است

اینستاگرام حداقل زمان قابلیت محدودیت استفاده روزانه را افزایش داده است

شبکه اجتماعی اینستاگرام که به عنوان یکی از پرطرفدارترین و در عین حال محبوب‌ترین پلتفرم‌های اجتماعی شناخته می‌شود، زمان‌های کمتر از ۳۰ دقیقه در گزینه محدودیت استفاده روزانه را حذف کرده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از انگجت، اینستاگرام و فسیوک در سال‌های گذشته از یک ویژگی جدید در اپلیکیشن‌های خود به نام محدودیت استفاده روزانه رونمایی کردند. کاربران با استفاده از این قابلیت‌ می‌توانستند زمان استفاده از اپلیکیشن‌های ذکر شده را محدود کنند.

اما اکنون گزارشات حاکی از آن است که اینستاگرام حداقل تنظیم محدودیت استفاده روزانه را از ۱۰ و ۱۵ دقیقه به ۳۰ دقیقه افزایش داده است.

در واقع کاربران که تا پیش از این می‌توانستند حداقل محدودیت استفاده را بر روی زمان‌های کمتر از ۳۰ دقیقه تنظیم کنند، دیگر این امکان برای آن‌ها وجود نخواهد داشت تا زمان این گزینه را بر روی ۱۰ یا ۱۵ دقیقه قرار بدهند.

البته این موضوع در فیسبوک وجود ندارد و کاربران برای استفاده از این برنامه می‌توانند حداقل زمان ممکن یعنی ۵ دقیقه را هم انتخاب کنند.

اینستاگرام در زمان ارائه این قابلیت، اظهار داشت که برای کنترل بیشتر کاربران بر روی زمان استفاده از اینستاگرام، این ویژگی را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است.

اما با این حال، هدف اینستاگرام از حذف گزینه‌های کمتر از ۳۰ دقیقه در این قابلیت مشخص نیست. کاربران معتقدند که اینستاگرام با این رویکرد می‌خواهد مدت زمان حضور کاربران در این اپلیکیشن را افزایش دهد.

→ خواندن مطلب قبلی

کلیات طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی تصویب شد

خواندن مطلب بعدی ←

رئیس کمیسیون طرح مشترک: پلتفرم‌های آمریکایی اگر می‌خواهند در ایران فعالیت کنند، باید ارزش‌های ما را بپذیرند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *