خبر های فوری:

چهارشنبه, ۹ اسفند ۱۴۰۲, ساعت ۱۰:۳۹

مایکروسافت استارتاپ آموزشی TakeLessons را خرید

مایکروسافت هم وارد متاورس می‌شود

سخنگوی مایکروسافت تایید کرد که این شرکت استارتاپ TakeLessons را خریداری کرده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، این استارتاپ به کاربران کمک می‌کند تا در دوره‌های آموزشی آنلاین و آفلاین با موضوعات مختلفی از جمله سازهای موسیقی یا زبان‌های خارجی ثبت‌نام کنند.

مایکروسافت با وجود تصاحب این استارتاپ، همچنان به تعهد خود مبنی بر فراهم کردن فرصت‌هایی برای آموزش کاربران پایبند خواهد بود. البته ردموندی با استفاده از لینکدین در این بخش از بازار حضور دارند.

بیش از ۶ درصد درآمد مایکروسافت از لینکدین به دست می‌آید و این شبکه اجتماعی، بخشی از درآمدش را به واسطه اشتراک‌های کاربران خود به دست می‌آورد. اشتراک لینکدین شامل دسترسی به بخش آموزش می‌شود و مشترکان می‌توانند دوره‌های آنلاین خود را از این طریق برگزار کنند.

با این حال، لینکدین و TakeLessons متفاوت هستند. استارتاپ TakeLessons که سال ۲۰۰۶ تاسیس شده و دفترش در سن‌دیگو مستقر است، کلاس‌های گروهی زنده ارائه می‌کند. همچنین در حالی که بخش آموزش لینکدین به صورت تخصصی در زمینه‌های مدیریت، فروش و سایر موضوعات تجاری فعالیت دارد، دوره‌های آموزشی TakeLessons موضوعات بیشتری از جمله موسیقی، زبان و هنر را شامل می‌شود.

سخنگوی مایکروسافت در ایمیل خود به CNBC گفت: «TakeLessons یک بازار آنلاین منحصر به فرد و قابل اعتماد است که مربیان متنوع و واجد شرایط را با دانشجویان در هر سنی که اهداف خود را دنبال می‌کنند، متصل می‌کند.»

همچنین «استیون کاکس»، بنیانگذار و مدیرعامل TakeLessons در لینکدین نوشت: «با کمک و تلاش گروه استثنایی TakeLessons صدها میلیون نفر از گوشه و کنار جهان از TakeLessons دیدن کرده و میلیون‌ها دقیقه درس‌های مختلف را گذرانده‌اند. این موارد شامل همه‌چیز از علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات گرفته تا زبان فارسی، اسب سواری، پارکو، تنیس و آواز را شامل می‌شود.»

نویسنده صنایع مدرن

→ خواندن مطلب قبلی

لرزش موتورسیکلت به دوربین آیفون آسیب می‌زند

خواندن مطلب بعدی ←

پرداخت خلافی از اپلیکیشن‌ها لغو شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین