لایحه زیرساخت ۱.۲ تریلیون دلاری آمریکا پیش روی بایدن

لایحه زیرساخت 1.2 تریلیون دلاری آمریکا پیش روی بایدن

مجلس نمایندگان آمریکا لایحه زیرساخت ۱.۲  تریلیون دلاری را با مالیات کریپتو برای تایید بایدن تصویب کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از کوین تلگراف، مجلس نمایندگان ایالات متحده لایحه زیرساختی ۱.۲ تریلیون دلاری دو حزبی را تصویب کرد که در صورت امضای رئیس جمهور جو بایدن، مقررات جدیدی را در رابطه با گزارش مالیات رمزنگاری برای همه شهروندان اعمال می کند.

لایحه زیرساخت اولین بار توسط دولت بایدن با هدف بهبود شبکه حمل و نقل ملی و پوشش اینترنتی ارائه شد.

با این حال، این لایحه الزامات گزارش‌دهی سخت‌گیرانه‌ای را برای جامعه کریپتو الزامی می‌کند و همه تراکنش‌های دارایی دیجیتال به ارزش بیش از ۱۰ هزار دلار را ملزم می‌کند به IRS گزارش شود.

آنچنان که کوین تلگراف گزارش داد، این لایحه برای اولین بار در ۱۰ آگوست توسط سنا با ۶۹ رای موافق در برابر ۳۰ رای به تصویب رسید که با پیشنهادی برای اصلاحیه توسط گروهی متشکل از شش سناتور مواجه شد.

سناتور پَت تومی یکی از این سناتورها گفت: این قانون یک دستور گزارش مالیاتی ناقص بر ارزهای دیجیتال و در برخی موارد غیرقابل اجرا را تحمیل می کند که نوآوری های فناوری آینده را تهدید می کند.

علیرغم عدم شفافیت کلمه به کلمه این لایحه، لایحه زیرساخت قصد دارد با توسعه دهندگان نرم افزار، اعتبارسنجی تراکنش ها و اپراتورهای گره های جامعه رمزنگاری مشابه با کارگزاران موسسات سنتی رفتار کند.

مجلس نمایندگان پس از کسب ۲۲۸ رای در مقابل ۲۰۶ رای، لایحه بحث برانگیز زیرساخت را به رئیس جمهور بایدن تصویب کرد.

علاوه بر این، جامعه کریپتو نسبت به توصیف مبهم کلمه «کارگزار» که در نتیجه ممکن است الزامات گزارش مالیاتی غیرواقعی را برای جوامع فرعی مانند ماینرها تحمیل کند، ابراز نگرانی کرد.

به عنوان یک پیامد، ناتوانی در افشای درآمدهای مربوط به رمزنگاری به عنوان یک تخلف مالیاتی و جرم تلقی می شود.

کارشناسان حقوقی اصلاحاتی را در لایحه زیرساخت توصیه کردند که عدم گزارش تراکنش‌های دارایی دیجیتال را یک جرم کیفری می‌داند.

آبراهام ساترلند، مدرس دانشگاه ویرجینیا، نگرانی‌های خود را در مورد تصمیم دولت ایالات متحده برای اطلاق اصطلاحات زیرمجموعه‌های کریپتو به عنوان کارگزار عنوان کرد: این برای همه کاربران دارایی های دیجیتال بد است، اما به ویژه برای امور مالی غیرمتمرکز بد است. این قانون به طور کامل DeFi را ممنوع نمی کند. در عوض، الزامات گزارشی را تحمیل می کند که با توجه به نحوه کار DeFi رعایت آن را غیرممکن می کند.

→ خواندن مطلب قبلی

رشد دو برابری فروش خودروهای برقی بی‌ام‌و

خواندن مطلب بعدی ←

۱۳ نوع ماده معدنی جدید در ایران پیدا شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *