خبر های فوری:

پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ساعت ۹:۵۲

قوی ترین قفل تاشوی جهان معرفی شد

قوی ترین قفل تاشوی جهان معرفی شد

شرکت تجاری سیاتیالیک اخیراً مدعی شده که قوی ترین قفل تاشوی جهان را تولید کرده است. قفل تولید شده توسط این کمپانی توانسته مهم‌ترین آزمایش‌های امنیتی را با موفقیت پشت سر بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از نیواطلس، سیاتیالک که در زمینه تولید قفل‌های مختلف فعالیت دارد پیش‌تر و در سال ۲۰۱۴ نیز نوعی قفل تاشو برای اتصال به بخش زیرین زین دوچرخه تولید کرد که اتفاقا با استقبال کاربران مواجه شد. حالا پس از گذشت هشت سال، کمپانی مذکور محصولی دیگر تولید کرده است که به گفته خودش قوی ترین قفل تاشوی جهان است.

شرکت سلد سکیور که مرکزی برای ارزیابی و رتبه‌بندی محصولات امنیتی است، گواهی طلایی را برای قفل مذکور صادر کرده است. در واقع سلد سکیور رتبه اول قوی‌ترین قفل‌ها را به محصول جدید سیاتیالک اختصاص داده است.

قوی ترین قفل تاشوی جهان چه مشخصاتی دارد؟

شرکت سازنده برای ساخت این محصول از شش صفحه فولادی تقویت شده به ضخامت ۶.۵ میلی‌متر استفاده کرده و سطح آن را با یک پلیمر مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش پوشانده است تا سطوح بیرونی قفل به رنگ دوچرخه آسیبی وارد نکند.

صفحات فولادی استفاده شده در این دستگاه به‌وسیله پرچ‌های ضد مته و ضد زنگ به هم متصل شده‌اند و هر یک از آن‌ها از یک حلقه فولادی تقویت شده عبور می‌کنند. حلقه‌های فولادی مورد استفاده در اتصالات این محصول، تقویت شده هستند و همین موضوع سبب خواهد شد تا محل اتصال صفحه‌ها در برابر ضربه نیز مقاوم باشند.

یکی دیگر از قابلیت‌های قوی‌ترین قفل تاشوی جهان، تا کردن آن بدون سر و صدا است. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که تا کردن قفل‌های تاشو معمولی کمی سخت و با سر وصدا همراه است.

نویسنده صنایع مدرن

→ خواندن مطلب قبلی

استفاده از گوشی‌های هوشمند منجر به کاهش سلامت روانی جوانان می‌شود

خواندن مطلب بعدی ←

ال جی از نمایشگر تاشو با قابلیت باز و بسته شدن ۳۶۰ درجه رونمایی کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین